Неділя, Вересень 15

Львів’ян закликають подавати заявки на реставрацію дверей та брам в історичних будинках

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

У 2019 році у Львові продовжить роботу програма співфінансування реставрації історичних дверей і брам між Львівською міською радою (70% вартості робіт) і мешканцями (30%).

Як повідомляють у прес-службі ЛМР, Заявки на участь у програмі від мешканців приймають до 29 березня 2019 року, за адресою вул. Валова, 20, ЛКП «Археологічно-архітектурна служба».

«Маємо вже велику кількість адрес, поданих на участь у програмі співфінансування реставрації вхідних дверей та брам до будинків на 2019−2020 роки. Заявки на участь приймаємо до 29 березня 2019 року», – повідомила Тетяна Балукова директора ЛКП «Археологічно-архітектурна служба».

За її словами, станом на сьогодні вже подано 68 заявок на реставрацію вхідних дверей і брам.

В межах проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ),у співфінансуванні німецького товариства та мешканців, у Львові було відреставровано 148 брам.

 

Зокрема, у 2018 році вдалось відреставрувати вхідні двері будинку на пл. Старий Ринок, 2, дерев’яні брами в будинках на вул. Залізнична, 4, вул. Павлова, 11, вул. Котляревського, 15, вул. Лисенка, 3 (дві брами), на вул. Кониського, 5, вул. Архітекторська, 3 (три брами), вул. Чупринки, 46, вул. Дорошенка, 22 і вул. Козланюка, 8, пл. Ринок, 14, вул. Смольського, 3 а також металеві брами на вул. Головацького, 22 та вул. Котляревського, 45 і вул. Лисенка, 33 та ін. Також, як відзначають у мерії, цього року у Львові розпочне діяти програма співфінансування між містом і мешканцями реставрації вікон у будинках, які належать до культурної спадщини міста.

Нагадаємо, у Львові протягом 2009-2017 р. діяв проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ). У рамках цього проекту у співфінансуванні німецького товариства та мешканців було відреставровано 148 історичних брам. 70% вартості робіт фінансувало німецьке товариство, а 30% мешканці. 1 лютого 2018 року виконком ЛМР продовжив дію програми «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова». Згодом в німецькому товаристві GIZ заявили про повернення у Львів з новим проектом.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР