Середа, Вересень 18

Красуня зі Львівщини стала наймолодшою фіналісткою конкурсу «Міс Україна – 2019»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Участь у конкурсах краси Тетяна Чапля почала брати не так давно, але вже має певні досягнення – вона Міс свого факультету та Віце-міс університету. Зважаючи на успіх, Тетяна вирішила спробувати свої сили і у Національному конкурсі «Міс Україна».

Тетяна зараз навчається в Київському національному університеті культури та мистецтв за спеціальністю «міжнародні відносини», захоплюється танцями та музикою, а також бажає зробити світ навколо кращим. Після неодноразової участі у різноманітних конкурсах краси та здобуття титулу Віце-міс університету, вирішила поставити планку вище і подала заявку на Національний конкурс «Міс Україна».

У коментарі Galnet красуня зізнається, що коли два місяці тому подавала заявку на участь – не вірила, що пройде:

“На мій великий подив, того ж дня мені передзвонили з комітету конкурсу і запросили на співбесіду в офіс – моєму щастю не було меж. Я хвилювалася, було дуже страшно, бо я ніколи не брала участі у настільки масштабних конкурсах”.

Наступним етапом стала ще одна співбесіда, де були присутні й інші учасниці відбору. Після цього Тетяну ощасливили ще раз: вона пройшла у ТОП-50. ”

Серед 17 тисяч дівчат пройти у 50-ку стало моєю маленькою перемогою”, – каже Таня Чапля.

Тетяна Чапля

Після цього, за словами дівчини, почалися справді насичені і досить важкі дні, адже організатори підготували для конкурсанток не лише співбесіди. Одним із випробувань став забіг на 4 кілометри, в якому було 11 перешкод. Для Тані, яка в дитинстві займалася танцями та легкою атлетикою, цей забіг був досить складним завданням і ось чому:

 

“В той день я о 8 ранку вийшла з поїзда і одразу поїхала на забіг. Я не встигла навіть акліматизуватися, тож бігти під пекучим сонцем уверх та вниз мені було справді важко. Але, коли я прибігла до фінішу, зрозуміла, що можу пишатися собою”.

Ще одним завданням, яке отримали учасниці, стало створення благодійного проекту. З цим бориславчанка впоралася легко, адже ніколи не була байдужою до чужих проблем. Тетяна, до слова, допомагає притулку для тварин «SOS», що у смт. Пирогово на Київщині.

Саме після цих випробувань красуня зі Львівщини потрапила у фінал і, серед 25 претенденток на головну корону Тетяна Чапля – наймолодша. Фінал конкурсу відбудеться 12 вересня у київському Палаці «Україна», але до того на дівчат чекає ще багато завдань та випробувань.

Тетяна Чапля

“З 3 вересня нас усіх поселять у будинок під Києвом, де ми разом готуватимемося до фіналу: і фізично, і морально. 12 вересня буде важливий день, адже троє переможниць представлятимуть Україну на конкурсі «Міс Всесвіт»”.

Таня є наймолодшою фіналісткою конкурсу, єдиною претенденткою від Дрогобиччини, і дуже сподівається на нашу підтримку. Саме зараз проходить голосування за конкурсанток на офіційному сайті Міс Україна. Також, щоб віддати голос за Тетяну Чаплю надсилайте число 23 на номер 7576 – 1 голос – 5 грн. Кількість голосів не обмежена, а перераховані кошти підуть на благодійність.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР