“Колишні території”: у Польщі хочуть назвати кораблі на честь Львова та інших міст

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Польщі новопридбані морські судна планують назвати на честь міст, які розташовані “на колишніх польських територіях”. Про це повідомляє Radio Szcecin, передає РБК-Україна.

Держава закупила нові кораблі китайського виробництва і планує перейменувати їх назвами “міст на колишніх польських територіях”. Перший корабель, який отримають з Китаю, поляки назвуть “Львів”.

“Ми змінюємо назви кораблів, які вже стоять готові у китайських верфях. Для жителів Щецина (найбільший міський порт у Польщі) і не тільки це хороші і ностальгічні назви. Тому ми хочемо, щоб кораблі мали імена колишніх польських міст на східних прикордонних землях”, – пояснив менеджер держкомпанії “Польське морське пароплавство” Павло Бжезицький.

 

Всього поляки планують перейменувати п’ять кораблів. Крім парусного корабля “Львів” на обліку у польських теплоходців з’являться судна “Тернопіль” і “Вільнюс”.

На думку Бжезинського, нові назви пароплавів не стануть суперечливими в політичному плані. Відзначається, що в польському арсеналі вже п’ять років перебуває корабель “Львівські орлята”.

У Польщі зазначають, що у німецькому флоті тривалий час присутній криголам «Штетин» за назвою колишнього німецького, нині польського міста Щецин.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР