Середа, Березень 20

Коли у Львові можуть почати будівництво канатної дороги на Високий Замок?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Для будівництва канатної дороги на Високий Замок у Львові готуватимуть інвестиційний проект. Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповів в. о. керівника управління інвестицій та проектів ЛМР Роман Старецький.

«Ми зараз чекаємо фінальних результатів досліджень, які замовляли для інвестиційного проекту. Наступним етапом будуть погодження цих результатів досліджень, історико-містобудівне обґрунтування, погодження у державних органах і комунікація з ЮНЕСКО», — повідомив Роман Старецький.

За його словами, відповідні погодження мають завершити впродовж літа, після чого формуватимуть інвестиційний проект та оголошуватимуть конкурс.

«Про вартість проекту можна буде говорити після техніко-економічного обґрунтування. Тому про навіть орієнтовну вартість проекту у Львові поки що сказати складно», — додав очільник управління інвестицій.

Як розповів у коментарі Tvoemisto.tv головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, наразі проект затвердили на рівні містобудівної документації, робочий виготовлятимуть після того, як знайдуть інвестора.

На одній із станцій дороги планують облаштувати музей мініатюр Львова, який буде окремим проектом, і, за словами Романа Стрецького, на його реалізацію вже є зацікавлені інвестори. Однак обидва затверджені проекти узгоджуватимуть із громадою.

 

Паралельно з проектом канатної дороги, у Львові на Губернаторських валах заклали капсулу пам’яті, яка має стати початком будівництва Меморіалу Небесної Сотні. Раніше родичі Героїв звернулися до розробників проекту з проханням переробити його з урахуванням меморіального комплексу.

«Ми розтлумачили, що обидва проекти споруджуватимуть окремо. Меморіал буде на верхній терасі, а вся розважальна частина — з протилежного боку дороги і вони ніяк не перетинаються», — додав Юліан Чаплінський.

Нагадаємо, виконком міської ради 19 січня погодив детальний план території, обмеженої вулицями Кривоноса, Опришківською, залізничною колією, Хмельницького, Пильникарською, Ужгородською, Замковою, Пішою, Насипною, Підвальною, Винниченка.

На цій території в майбутньому має з’явитися канатна дорога на Високий Замок. Розробкою проекту займається архітектурна компанія «Укрдизайнгруп».

Нині є шість варіантів будівництва канатної дороги. Два найбільш оптимальні – перша станція на «Губернаторських Валах» або на площі Данила Галицького. У коментарі Zaxid.net головний архітектор Львова Юліан Чаплінський повідомив, що наразі залишено дві гіпотетичні точки для розміщення нижньої станції – площа Старий Ринок і сквер «Губернаторські Вали».

Кожна з пропозицій включає не лише зведення канатного витягу на Високий замок, а й облаштування вулиць, зокрема Замкової, Гуцульської, Опришківської, Кривоноса та Ужгородської. З вулиці Ужгородської планують зробити, на кшталт київського, львівський узвіз.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР