Кличко: Польські трамваї працюють, а львівські — стоять і гниють

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

За словами помічників мера Києва, сім з десяти трамваїв “Електрон” львівського виробництва перебувають на ремонті в депо

Про це стало відомо з репортажу Української правди.

Так, Кличко розповів кореспондентам УП, що у нового трамвая “Електрон” сталися неполадки в системі гальмування, які призвели до аварії на Борщагівській лінії швидкісного трамвая.

Помічники мера уточнили, що з 25 закуплених трамваїв Pesa польського виробництва “всі знаходяться на лінії, а з десяти нових “львів’ян” “Електрон” – сім на ремонті в депо”.

“Тобто нові “Електрони”, які ми купили за 350 мільйонів, не працюють”, – обурюється Кличко.

“ЗМІ нас звинувачують, що не підтримуємо вітчизняного виробника. Ми готові. Але не готові купувати трамваї, які, вибачте мене, стоять і гниють!”, – заявив київський міський голова.

В 2017 році польська компанія PESA виграла торги на поставку Києву 40 низькопідлогових трамваїв, обійшовши львівський “Електронтранс”.

 

Польська компанія запропонувала трамваї за 1,813199 млрд грн при очікуваній сумі закупівлі 1,946 млрд грн. При цьому PESA спочатку пропонувала їх за 1,846 млрд грн.

Українсько-німецьке СП “Електронтранс” (Львів) запропонувало трамвайні вагони за 1,8132 млрд грн і не знижувало ціну в ході торгів.

На участь в тендері також подавалася компанія “Татра-Юг”, але її заявка була відхилена через порушення умов тендерної документації.

У понеділок, 1 жовтня, на вулиці Старовокзальній у Києві сталася ДТП за участю двох нових трамваїв.

Фото: Київське транспортна спільнота/Facebook

Судячи з усього, український Електрон “наздогнав” на кінцевій зупинці польський Pesa, у результаті чого отримав серйозні пошкодження.

🙁

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР