П’ятниця, Листопад 22

Хомчак: Під час розведення військ ЗСУ відійдуть на позиції 2016 року

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак розповів, що в результаті розведення військ на Донбасі українські військові відійдуть на позиції, які займали три роки тому.

“Нові позиції українських військових будуть там, де вони були в 2016 році, коли вперше відбулося розведення сил в згаданому районі. Підрозділи ЗСУ і надалі будуть повністю контролювати ситуацію”, – розповів Хомчак під час робочої поїздки в район проведення операції Об’єднаних сил.

Міністр також зазначив, що після завершення процесу розведення, завдання щодо контролю за демілітаризованою зоною покладатиметься на працівників Національної поліції України.

 

Як підкреслив Загороднюк, українські військові відійдуть на відстань, яка дозволить у випадку порушення домовленостей російсько-окупаційними військами одразу повернутися назад.

“Для цього створено усі передумови, розроблено відповідний план з урахуванням саме такої ситуації»” – зазначив міністр оборони і додав, що координати місць розведення є у Мінських угодах, їх було нанесено ще у 2014 році.

Також під час цієї поїздки міністр оборони Андрій Загороднюк заявив, що заплановане розведення сил в районі Петрівського і Золотого можливе у разі дотримання режиму припинення вогню упродовж тижня.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР