Інспектори з паркування за місяць виписали штрафів на суму понад 250 тис. грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

З 5 листопада на вулицях Львова патрулюють інспектори з паркування, які штрафують, виносять постанови, розглядають справи щодо порушень правил паркування, евакуйовують авто на штрафмайданчик.

Станом на 29 листопада вони виписали 905 постанов для машин на українській реєстрації та 35 постанов для машин на іноземній реєстрації. Загальна сума винесених постанов складає 264 645 грн., передає прес-служба ЛМР.

Як повідомили в управління безпеки міста, за період з 5 листопада — 29 листопада включно, інспектори з паркування виписали 905 постанов (українська реєстрація), 35 постанов (іноземна реєстрація).

Загальна сума винесених постанов складає 264 645 гривень. Загальна кількість оплачених постанов — 371 (41% від усіх виписаних постанов), загальна сума оплачених постанов — 93 159 гривень. Кількість евакуацій — 4.

Наприклад, 5 листопада інспектори з паркування виписали 38 постанов на суму 13 260 грн; 6 листопада — 37 постанов на суму 11 730 грн; 7 листопада — 41 постанову на суму 15 300 грн; 8 листопада — 54 постанови на суму 17 595 грн.

Найчастіше порушники паркуються на проспекті Свободи, вулицях Князя Романа та Коперника.

 

Нагадаємо, 27 вересня набрав чинності новий закон «Про реформування сфери паркування транспортних засобів». Згідно з ним, на базі управління безпеки міста Львова створили відділ інспекторів, які мають право приймати рішення щодо штрафування за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів.

Відповідно до закону, інспектор з паркування має здійснити фотофіксацію порушень правил паркування, евакуацію порушників і притягнення до адміністративної відповідальності за несплату вартості стоянки на платних паркінгах.

Цікаво, що за новим законодавством вже не потрібно підстерігати водія. Навіть якщо його немає, а машина припаркована з порушенням ПДР, постанову про штраф інспектор залишить на лобовому склі, а копію власник отримає рекомендованим листом за адресою реєстрації машини. 

У постанові вказані усі реквізити і контактні телефони. Водій має зголоситися і сплатити штраф у розмірі від 255 гривень. Якщо він зробить це у перші десять днів – зможе заощадити свої гроші.

Додамо, що тепер штрафувати водіїв-порушників може не лише патрульна поліція, а й інспектори з паркування.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР