П’ятниця, Квітень 19

Гурт KAZKA випустив мелодійну пісню для Нацвідбору на “Євробачення-2019”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Гурт KAZKA нарешті оприлюднив конкурсну пісню на Національний відбір на Євробачення 2019. Музиканти поборються за путівку в Ізраїль з англомовною композицією APART.

Пісня отримала назву Apart. Трек був записаний англійською мовою, однак у ньому слухачі також почують фрагмент українського народного співу наприкінці пісні.

“Apart – це пісня-сповідь про всеосяжне почуття, яке не боїться ані відстаней, ані стереотипів, ані забобонів. Ця пісня про бажання подолати всі труднощі на шляху до справжнього кохання. Все те, що залишає нас apart (з англ. порізно) із коханими. Це пісня-заклик: кохайте без шаблонів! Незважаючи на статус, зріст, вагу, соціальні відмінності, нав’язані іншими правила і форми”, – так учасники гурту прокоментували сенс композиції.

 

Зауважимо, що раніше став відомий порядок виступів учасників на нацвідборі на “Євробачення”. Перший півфінал своїм виступом відкриє гурт The Hypnotunez.

Міжнародний конкурс Євробачення в 2019 році пройде в ізраїльському Тель-Авіві. Право приймати змагання для Ізраїлю отримала співачка Нетта Барзілай, яка перемогла в Євробаченні-2018. Півфінали конкурсу відбудуться 14 і 16 травня, а фінал – 18 травня. Україна, згідно з результатами жеребкування, буде виступати у другій частині першого півфіналу.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР