Четвер, Листопад 15

ГПУ і СБУ проводять обшуки Львівської залізниці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Генеральна прокуратура на даний час проводить обшук в адміністративних приміщеннях регіональної філії «Львівська залізниця». Про це повідомляється на сайті Генпрокуратури.

Прокурорами Генеральної прокуратури України спільно з працівниками Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Cлужби безпеки України, у зв’язку з розслідуванням кримінального провадження про розтрату грошових коштів Публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» та її структурними підрозділами на даний час проводиться обшук в адміністративних приміщеннях регіональної філії «Львівська залізниця».

 

«До цього обшуки проведено на територіях виробничих підрозділів «Моторвагонного депо Полтава» регіональної філії «Південна залізниця», у самій філії «Південна залізниця», на «Дніпропетровському тепловозоремонтному заводі», виробничому підрозділі «Моторвагонне депо «Тернопіль» регіональної філії «Львівська залізниця», – йдеться у повідомленні.

Під час обшуків вилучено документи, які підтверджують перерахування «Дніпропетровським тепловозоремонтним заводом» грошових коштів у сумі понад 68 млн грн на рахунки одного із ТОВ, яке має ознаки фіктивності. У документах йдеться про те, що гроші перераховувалися для отримання запчастин для ремонту на замовлення регіональних філій «Львівська залізниця», «Південна залізниця» дизельних двигунів для дизель-поїздів та за послуги з їх стендових випробувань.

Директору та засновнику ТОВ оголошено про підозру у фіктивному підприємництві.

Повідомляється, що підозрюваний вину у вчиненні інкримінованого злочину визнав та сприяє слідству у його розкритті.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР