Голова компанії “Cambridge Analytica” Александр Нікс приїде до Львова

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Александр Нікс, який входить в ТОП-25 геніїв сучасності за версією журналу WIRED, візьме участь у другій найбільшій технологічній конференції Східної Європи IT Arena у Львові, що відбуватиметься з 29 вересня до 1 жовтня на «Арені Львів».

Про це 032.ua розповіли організатори конференції “ІТ Арена”.

Доповідь Александра Нікса відбудеться 30 вересня – на другий день конференції “ІТ Арена” і розпочнеться о 10:00 на стадіоні “Арена Львів”.

На конференції Александр виступатиме з доповіддю “From Mad Men to Math Men”. У ній йтиметься про сучасні способи комунікації, які базуються на великих даних і які можуть впливати на людей та те, як вони приймають рішення; як компанії можуть будувати більш персоніфіковані стосунки з кожним зі своїх клієнтів; як дані та креативність залежать одне від одного.

Додамо, що одним із найуспішніших проектів компанії “Cambridge Analytica” є виборча кампанія Дональда Трампа.

“Lviv IT Arena” вважається найграндіознішою ІТ-подією України, яка об’єднує, програмістів, дизайнерів, топ-менеджерів, PMів, бізнес аналітиків, підприємців та стартаперів для обміну досвідом та обговорення нових ІТ-трендів.

Торік конференція зібрала понад 1800 учасників. Цього року вона відбудеться у Львові з 29 вересня по 1 жовтня. Із програмою та вартістю квитків на конференцію можна ознайомитися ТУТ.

Хто ще буде на конференції?

У рамках IT Arena у кінці вересня до Львова завітають експерти найбільших компаній світу – Amazon, Viber, AirBnb, Bluetooth, TechCrunch, Indiegogo та інших, інформує прес-служба Львівського ІТ Кластеру.

Tvoemisto.tv пропонує познайомитися з п’ятьма іншими спікерами, які відвідають технологічну конференцію у Львові.

Самар Сінгла

Самар Сінгла – засновник та керівник індійської компанії Jugnoo, яку називають азійським Uber-ом. Нещодавно Jugnoo отримала 10 млрд інвестицій для розвитку і вважається однією з найперспективніших компаній на ринку перевезень Індії. У Львові Самар Сінгла розповість про досвід заснування бізнесу, про його труднощі та успіхи.

 

Майк Бутчер

Майк Бутчер – найвідоміший тех-журналіст Великої Британії, редактор видання TechCrunch, що спеціалізується на технологіях, інноваціях і стартапах. Найвпливовіша людина у світі технологій за версіями The Daily Telegraph, The Independent, Wired UK та інших. Радник зі стартапів прем’єр-міністра Великобританії та мера Лондона. На конференції розповість про те, як працюють технологічні медіа, про ринок технологій Європи та місце України в ньому.

Жульєн Сімон

Жульєн Сімон – технічний спеціаліст з багаторічним стажем роботи в Amazon Web Services, яка містить обчислювальні сервіси, сховища для даних, бази даних тощо. Спеціалізується на роботі з даними, програмній архітектурі, масштабуванні. На конференції розповість про технологію Deep Lesrning.

Алан Грант

Алан Грант – уродженець України, співзасновник та керівник веб-сервісу Hired, який спрощує пошуки роботи кваліфікованим технічним професіоналам та талантів компаніям-роботодавцям. Компанія є однією з тих, які найшвидше розвиваються у сфері рекрутингу. На конференції розповість про свою історію успіху.

Сенді Діао

Сенді Діао – директорка стратегічних програм найбільшої краудфандингової платформи Америки Indiegogo. Випускниця Берклі та Гарварду з попереднім досвідом роботи в компанії Pinterest. На конференції розповість про схему громадського фінансування ідей та як успішно зібрати кошти на власний проект і започаткувати свою справу.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР