Галицький райсуд зобов’язав прокуратуру розглянути питання закриття справи щодо Димінського

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Галицький районний суд Львова зобов’язав прокуратуру розглянути клопотання захисту бізнесмена, президента футбольного клубу «Карпати» Петра Димінського, який є фігурантом справи про дорожньо-транспортну пригоду зі смертельними наслідками, про закриття кримінального провадження, пише Zaxid.net.

Про це йдеться в матеріалах суду, поінформували «Українські Новини».

Адвокат бізнесмена, який у серпні 2017 року після аварії виїхав з України, повідомив суду, що 17 вересня прокуратура Львівської області відмовилася закрити справу. Він вважає це рішення незаконним і попросив суд зобов’язати прокуратуру закрити кримінальне провадження. Захист Димінського впевнений, що в цій справі немає складу злочину.

Суд частково став на бік захисту, зазначивши, що прокуратура не мотивувала належним чином свою відмову в закритті справи, а саме, не вказала інформацію про терміни розслідування.

З огляду на це наприкінці вересня суд зобов’язав прокуратуру повторно розглянути клопотання захисту про закриття кримінального провадження і ухвалити мотивоване рішення.

 

Як інформував ZAXID.NET, 18 серпня 2017 року автомобіль, яким найімовірніше керував Петро Димінський потрапив у ДТП у Яворівському районі Львівської області, унаслідок якої загинула 31-річна Наталія Тріла. Провину за аварію взяв на себе охоронець Димінського Андрій Борщ. За три дні, 22 серпня 2017 року, Петро Димінський виїхав закордон і з того часу не повертався в Україну.

Слідство призначило низку процесуальних дій, за підсумками яких було встановлено, що Андрій Борщ збрехав про свою причетність до аварії. Димінського оголошували у всеукраїнський розшук і 12 грудня 2017 року слідчі підтвердили участь Петра Димінського у смертельній ДТП, а 16 грудня поліція подала документи в Інтерпол для його розшуку. Охоронцеві були пред’явлені звинувачення в приховуванні злочину. Проте наприкінці 2018 року Андрію Борщу через суд відновив розслідування щодо себе, заявляючи, що це він перебував за кермом авто, а не Петро Димінський.

У 2018 році Інтерпол відмовився оголосити бізнесмена в міжнародний розшук.

Родичі загиблої жінки звинувачують Петра Димінського у її смерті.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР