П’ятниця, Грудень 14

Google запустила безкоштовний курс навчання в галузі штучного інтелекту

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Американська корпорація Google запустила безкоштовний курс Learn with Google AI, присвячений машинному навчанню. На цьому ресурсі будь-хто, маючи бажання, може дізнатися про розвиток можливостей штучного інтелекту (АІ), відточити свої навички і застосовувати їх у повсякденній практиці, повідомляє HighTech.

Learn with Google AI призначений для професіоналів, оскільки раніше використовувався при розробці YouTube і Google Earth, але підійде і для новачків.

Сайт дозволяє відібрати уроки саме для рівня користувача, а також визначати формат – відео, текст чи інтерактив. Зараз він складається з 25 розділів з більш ніж 40 завданнями. Англомовні лекції ведуть дослідники з Google, а проходження всього курсу в середньому займає 15 годин.

“Пропрацювавши понад 10 років в Google, я зрозумів, що майбутнє комп’ютерної науки – це штучний інтелект. Сьогодні я очолюю освітній відділ з машинного навчання і сподіваюся зробити АІ і його переваги доступними для всіх охочих”, – зазначив співробітник компанії Зурі Кемп.

За його словами, штучний інтелект може вирішувати складні проблеми і трансформувати цілі галузі промисловості. Тому Google поставила собі за мету допомогти досягти успіху всім, хто цікавиться машинним навчанням.

 

Нагадаємо, міжнародні IT-гіганти Google, Facebook і Apple готові платити від $300 000  розробникам штучного інтелекту (АІ) за умови, що вони є професіоналами в своїй галузі.

Загалом річний оклад розробників АІ може досягати $1 млн, повідомляє KFund-Media з посиланням на Bloomberg.

«Google готовий платити їм мільйон доларів», – розповів екс-керівник бізнес-напряму Google в Китаї Кай-Фу Лі під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

Рівень зарплати обумовлений високими вимогами до навичок фахівців. Розробники АІ мають розбиратися в статистиці, вищій математиці, аналізі даних і комп’ютерному програмуванні.

У світі близько 22 тисяч фахівців із докторським ступенем, які відповідають вимогам для розробки АІ, сказано в звіті компанії Element AI. На жаль, роботу шукають лише 3 тисячі розробників. При цьому тільки в США відкрито 10 тисяч вакансій у цій сфері, наголосив гендиректор Element AI Жан-Франсуа Гане.

При цьому китайська IT-корпорація Tencent наводить інші дані – близько 200-300 тис. «практиків і дослідників штучного інтелекту».

Гане закликав університети і державну владу інвестувати в навчання нових розробників АІ, наголосивши на «реальній нестачі талантів».

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР