П’ятниця, 19 Квітня

ФК «Львів» вийшов до чвертьфіналу Кубка України

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У поєдинку 1/8 фіналу Кубка України ФК “Львів”, який представляє Другу лігу, здобув перемогу над представником Прем’єр-Ліги “Сталлю” на своєму полі. Матч відбувся у Львові на стадіоні СКІФ.

Основний час зустрічі завершився внічию 1:1. Рахунок в матчі на 12-й хвилині відкрив півзахисник “Сталі” Юрій Климчук, на що господарі відповіли точним ударом нападника Сергія Кисленка в другому таймі.

Однак, в додаткові 30 хвилин уболівальники голів не побачили, а  в серії пенальті сильнішими виявилися господарі – 5:3.

Таким чином, ФК “Львів” отримав путівку до чвертьфіналу, а “Сталь” вибула з турніру.

У жеребкуванні 1/4 фіналу Кубка України візьмуть участь “Шахтар”, “Динамо”, “Ворскла”, “Дніпро-1”, “Маріуполь”, “Верес”, “Десна” та ФК “Львів”.