Неділя, Березень 24

«Електронтранс» переміг у тендері на постачання Києву трамваїв на 500 млн грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» (Львів) перемогло в тендері «Київпастрансу» на постачання 10 трамваїв. Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на дані в системі ProZorro .

«Електронтранс» запропонував 30-метрові самохідні повністю низькопольні трамвайні вагони за 497,962 млн грн при очікуваній вартості закупівлі 503 млн грн.

Згідно з результатами аукціону, первинна пропозиція «Електронтрансу» становила 502,992 млн грн, але на другому раунді ціна була знижена до 497,962 млн грн і залишилася остаточною.

Другим учасником торгів був «Торговий дім УКВЗ-Україна» (Київ), дилер російського Усть-Катавского вагонобудівного заводу.

Термін поставки трамвайних вагонів – з 1 травня до 31 грудня поточного року.

Трамвай повинен бути придатним для корисної експлуатації на термін 15 років і більше. Максимальна швидкість трамваю повинна становити не менше 70 км/год.

Трамваї мають бути обладнані системою відеоспостереження, автоматизованою системою оплати проїзду; у салоні повинно бути місце для встановлення Wi-Fi роутера і USB-портів для зарядки гаджетів; відведена кількість місць для сидіння має становити не менше 60.

Постачальник надає гарантію на трамваї – 24 місяці з дати введення в експлуатацію.

 

Трамваї для Києва Фото: Юрій Суббота

Нагадаємо, тиждень тому «Електронтранс» переміг у торгах на закупівлю Києвом 10 одиниць 26-метрових трамвайних вагонів, запропонувавши їх за 505,392 млн грн при очікуваній вартості закупівлі 568,632 млн грн. Єдиний конкурент у торгах – польська Pesa Bydgoszcz пропонувала їх за 568,443 млн грн.

Підприємство «Електронтранс» з виробництва трамваїв, тролейбусів і електробусів створено у 2011 році концерном «Електрон», німецькою фірмою TransTec F & E Vetschau UG і ТОВ «Автотехнопроект».

Виробничі потужності підприємства дозволяють виготовляти 100 трамваїв або 100 автобусів, тролейбусів або електробусів на рік.

До слова, недавно концерн «Електрон» став переможцем міжнародного тендеру, проведеного згідно процедур Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на виготовлення 50 тролейбусів для Львова. Перші мають надійти за півроку після першого авансу, решта – впродовж 44 тижнів.

У планах міста – закупівля ще 100 нових автобусів, 10 трамваїв.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР