«Електрон» спростував інформацію щодо несправності київських трамваїв

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Низка засобів масової інформації розтиражувала повідомлення стосовно несправних гальм одного з трамваїв «Електрон», який курсує у місті Києві, що призвело до ДТП.

Йдеться про випадок, коли Кличко на відео розповів кореспондентам Української Правди, що у нового трамвая “Електрон” сталися неполадки в системі гальмування, які призвели до аварії на Борщагівській лінії швидкісного трамвая. Помічники мера уточнили, що з 25 закуплених трамваїв Pesa польського виробництва “всі знаходяться на лінії, а з десяти нових “львів’ян” “Електрон” – сім на ремонті в депо”.

Як повідомили в прес-службі “Електрону”, із 10-ти поставлених у м. Київ трамваїв заводом «Електронтранс», 8 експлуатуються київським депо регулярно, 2 трамваї знаходяться в ДЕПО по причині ДТП.

Зазначається, що низка засобів масової інформації розтиражувала повідомлення стосовно несправних гальм одного з трамваїв «Електрон», який курсує у м. Києві, що призвело до ДТП.

«Повідомляємо, що з метою з’ясування обставин у м. Київ виїхала експертна група заводу «Електронтранс» на чолі з керівництвом підприємства.

 

Інформація щодо технічного стану трамваїв «Електрон» у м. Києві.Низка засобів масової інформації розтиражувала…

Gepostet von Концерн "Електрон" am Mittwoch, 10. Oktober 2018

Згідно з актом обстеження трамваю (додається), комісія КП «Київпастранс», яка є експлуатуючою організацією, встановила, що ДТП трапилося через неуважність водія, а не через технічну відмову гальм. Зауважимо, що трамваї «Електрон» обладнані гальмівною системою німецького виробництва HANNING & KAHL, що є однією з кращих у світі.

Також у розповсюдженій інформації Української правди (УП) та інших ЗМІ вказувалося, що трамваї «Електрон» стоять в депо і не здійснюють перевезення пасажирів. Ця інформація не відповідає дійсності. Повідомляємо, що із 10-ти поставлених у м. Київ трамваїв заводом «Електронтранс», 8 експлуатуються київським депо регулярно, 2 трамваї знаходяться в ДЕПО по причині ДТП.

При необхідності, за зверненням технічної служби депо, завод «Електронтранс» надасть необхідну допомогу у ремонтах цих трамваїв

Просимо Українську правду (УП) та інші ЗМІ спростувати цю неправдиву інформацію, адже вона наносить значну шкоду українському товаровиробнику.», – йдеться в повідомленні.

 

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР