DZIDZIO: інформація про виступ на “Олімпійському” 19 квітня – неправда

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Прес-служба співака заперечує інформацію про його ймовірний виступ на “Олімпійському” перед дебатами на запрошення Зеленського.

Про це повідомляють львів’яни, які зверталися до співака.

Офіційне повідомлення прес-служби DZIDZIO. 

19 квітня відбудеться Національна кінопремія “Золота Дзиґа”, в якій наш фільм “DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ” представлений у трьох номінаціях. Окрім того, Михайло Хома обраний Кіноакадемією для оголошення переможця у номінації «Найкраща музика».
Дзідзьо (Михайло Хома) буде присутній на кінопремії і здійснювати виступ на жодній зі сцен на НСК “Олімпійський” 19 квітня не буде.

 

Нагадаємо, ЗЕкоманда анонсувала, що на концерті виступатиме Ольга Полякова та Дзідзьо. (Загальна вартість квитка на концерт Дзідзьо у квітні становила – 190-690 гривень, а на виступ Полякової – 300-1750 гривень).

Активіст “Опори” намагався отримати квитки, проте йому повідомили, що їх наразі немає і запропонували залишити контактні дані.

Натомість у ЗЕофісі в Кропивницькому спостерігачам підтвердили, що незабаром розповсюджуватимуть квитки. Представниця команди Зеленського Ліка Кожа розповіла, що їй незабаром мають передати квитки.

Джерело: То є Львів

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР