Друга Квітка Цісик: львівська співачка Оксана Муха стала учасницею “Голосу країни”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Останньою учасницею “сліпих” прослуховувань на шоу “Голос країни 9” стала Оксана Муха. Відома в західній Україні співачка виконала хітлегендарної Квітки Цісик та зачарувала суддів і глядачів проекту. Про це повідомляє “Радіо Максимум”.

Саме Оксана Муха завершила вибір наосліп у шоу Голос країни. Для участі вона обрала знамениту пісню “Де ти тепер”. За проникливе виконання хіта 37-річну співачку вже назвали справжньою реінкарнацією легендарної Квітки Цісик

Виступ Оксани не залишив нікого байдужим! З перших же нот до неї повернулися і Потап, і Дан Балан, а от в інших тренерів уже не залишилося місць у команді. Як розповіла учасниця, вона з дитинства захоплюється творчістю Квітки Цісик і вбачає свою місію в тому, щоб прославляти її пісні та доносити їх до якомога більшої кількості слухачів.

І хоча Потап заявив, що він також є великим шанувальником Квітки, Оксана Муха вельми несподівано обрала своїм наставником Дана Балана.

 

Довідка:

В репертуарі Оксани Мухи українські народні пісні, академічна, неокласична та авторська музика.

З 2007 р. і по сьогодні працює із композитором та продюсером Дмитром Кацалом (керівник легендарної капели «Дударик») із нею ж дебютувала на професійних сценах. Видала сольний CD «RE:SHETO» (2010 р.).

В подальшому стала володаркою Гран-прі І міжнародного фестивалю ім. Квітки Цісик (2011 р.), де її назвали «українською Квіткою Цісик».

Ініціювала і видала перший CD пластових пісень «При Ватрі» – до 100-ліття Пласту (2012 р.).

У cпівпраці із провідними українськими артистами реалізувала низку знакових проектів, зпоміж яких «Івасюк» та «Івасюк – перезавантаження» (2013 р.).

У 2014 вийшов сольний CD різдвяної музики «Колядки та щедрівки».

З успіхом виступає на провідних сценах України, Європи та Північної Америки.

Постійно працює над створенням нових концертних програм та записом нових CD.

За останні півроку презентувала у Львові три нові сольні концертні програми: «Без пафосу», «Різдвяний Unplugged» і «Від Шевченка до Костенко» які згодом запише.

Від недавна працює із групою з якою грає блюз, рок і, навіть R&B композиції.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР