Дорогу Львів-Умань планують розширити до 4 смуг

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Головна мета – з’єднати обласні центри з існуючими швидкісними трасами. Оскільки швидкісна траса лише одна – Київ-Львів-Ужгород Е40 (М-06), тому й з’єднувати будуть саме до неї. Та й цю дорогу треба суттєво модернізувати перед тим, як збільшити по ній потік транзитних авто, повідомляє Укравтодор. Про це інформує пресслужба Укравтодору.

Насамперед планують узятися за міжнародні транспортні коридори Е40 та Е50. Маршрут Е40, або ж дорогу М-06 Київ – Чоп, розширятимуть у вузьких місцях на ділянці між Рівним та Львовом. Це – 34 кілометри дороги.

Міжнародну дорогу М-09 Львів – Тернопіль – Рава-Руська планують розширити до 4 смуг від Львова до Тернополя та в подальшому планують розширити коридор Е50 від Тернополя до Умані через Хмельницький та Вінницю.

Також Укравтодор продовжує розбудову мережі швидкісних автомобільних доріг в Україні, на яких дозволена максимальна швидкість руху складає 110-130 км/год. Основна мета швидкісної мережі – зекономити час водіям, а також зробити подорожі між українськими містами комфортнішими та безпечнішими. Про це повідомило Державне агентство автомобільних доріг України.

Завдяки цьому, а також будівництву північної об’їзної Львова та об’їзної Стрия, прогнозують дорожники, час поїздки між обласними центрами регіону скоротиться на 20-50% та від столиці до обласного центру скоротиться від 15 до 25%. Час необхідний для подорожі між Києвом та обласними центрами Заходу – скоротиться на 10-20%.

Дорогу Львів – Тернопіль ремонтували у 2017 році за 755 млн гривень.

Нагадаємо, цього року на будівництво та капремонт доріг Львівської області виділили 422,6 млн грн.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР