“Дорога смерті” – мережу шокувала повністю розбита автотраса на Львівщині

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У мережі опублікували вражаюче відео, зняте під час руху розбитою дорогою Дрогобич-Самбір на Львівщині. Автотраса перебуває у жалюгідному стані.

Відповідне відео опублікували на сторінці “Наше Прикарпаття” у Facebook, передає Gazeta.ua.

“Дорога Дрогобич-Самбір – це 20 кілометрів жаху і шоку”, – йдеться в описі до запису.

На відео видно, що машина рухається дуже повільно через велику кількість ям і вибоїн.

Дрогобич-Самбір

Дорога Дрогобич-Самбір – це 20 кілометрів жаху і шоку. Таких доріг ще світ не бачив.

Opublikowany przez Наше Прикарпаття na 7 lutego 2018

Як повідомляє “Львівський портал”, із 6 лютого на маршрут перестали виходити автобуси сполученням Дрогобич-Самбір.

“Дорогою смерті їздити ніхто не буде. Вбивати своїх пасажирів наміру не маємо”, – йдеться в неофіційній заяві перевізників.

 

Раніше, як повідомляє Вголос, голову ЛОДА закликали навести лад із дорогою Дрогобич-Самбір.

Депутати ЛОР звернулися до голови ЛОДА щодо виділення коштів у 2018 році на капітальний ремонт автодороги територіального значення Т-1418 сполученням Стрий – Нижанковичі та на першочергові заходи на ділянці Дрогобич-Самбір.

Відповідний запит озвучив під час позачергової сесії Львівської обласної ради 21 грудня “свободівець” Олексій Балицький.

Як зазначено у тексті запиту, на сьогодні можна з впевненістю довести факт повної відсутності дорожнього покриття дороги Т-1418 на ділянці від м. Дрогобич до початку м. Самбір. На нашу думку, цей відрізок дороги є надзвичайно важливим для комунікації та розвитку регіону та Львівщини в цілому. Адже Дрогобицький район разом з містами обласного значення – Дрогобичем, Трускавцем та Бориславом – є одним з найбільш густонаселених районів Львівської області. Подальший розвиток краю з його унікальними природними курортними територіями Трускавця та Східниці безпосередньо залежить від стану транспортного сполучення з обласним центром та міжнародними автомагістралями.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР