П’ятниця, Травень 25

Дорога Дрогобич-Самбір: чи дійсно асфальт укладали поверх снігу? (Відео)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

За словами Володимира Омеляна, глибокі ями засипають не асфальтом, а зфрезированим матеріалом

В мережі з’явилося відео ремонту автодороги Дрогобич-Самбір.

Безгосподарність на Львівщині

Пам'ятаєте відео з розбитою дорогою "Дрогобич-Самбір" на Львівщині? Це відео зроблене вчора з цієї дороги, тобто ремонтують в сніг і мороз без відповідного обладнання… Наші гроші "на вітер" ну або в чиюсь кишеню :(https://www.facebook.com/100010788818957/videos/542862249416731/

 

Opublikowany przez Західна Україна News na 11 lutego 2018

На ньому показано, як в ями на дорозі засипається асфальт. Міністр інфраструктури Володимир Омелян спростував ствердження, що ями засипаються асфальтом. За його словами, це не асфальт: глибокі ями до 40 см засипають зфрезированим матеріалом. Він нагадав, що минулого року розпочався ремонт цього автошляху. Оскільки вчасного фінансування не було, встигли лише розпушити і вирівняти основу, асфальт не клали.

«Звісно, що впродовж зими дорога в поганому стані. Для того, щоб забезпечити проїздність — ліквідують глибокі ями до 40 см зфрезированим матеріалом. З весни, коли дозволить погода — розпочнеться повноцінний ремонт», — зазначив Омелян.

Він нагадав – 90% українських автошляхів в надзвичайно поганому стані,» бо ніколи не були державним пріоритетом і лише джерелом корупції».


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР