Додаток львів’ян отримав грант на 50 тисяч євро від ЄБРР

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Додаток львів’ян «Go To-U», що займається розвитком інфраструктури для електромобілів, отримав ваучер на 50 тис. євро від Європейського банку реконструкції і розвитку у рамках програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери». Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповів співзасновник проекту Назар Шимоне-Давида.

© Nazar Shymone-Davyda

«Це не живі кошти, ми маємо домовитись із надавачами послуг, які будуть виконувати роботу, яку ми їм даємо, а ЄБРР буде оплачувати цю роботу. Це будуть IT-послуги та послуги дизайнерів, що будуть розробляти наш віртуальний кабінет для бізнесу», – розповів він.

За його словами, завдяки серверному вирішеню та віртуальному офісу партнери «Go To-U» зможуть керувати своїми зарядними станціями, відслідковувати гостей, клієнтів, влаштовувати різноманітні акції тощо. Він також додав, що виграні кошти лише невелика чатина від необхідної суми на реалізацію задуманого, але допомога від ЄБРР допоможе команді у процесі розробки.

 

Як пише Ain.ua, гранти на загальну суму 170 тисяч євро отримали п’ять українських компаній у галузі кліматичних технологій. Крім проекту «Go To-U», ваучери також отримали PassiveDom, Інвестиційна компанія «Символ», Sirocco Energy та фермерське господарство «Лиманське». Гранти вручають компаніям, щоб стимулювати подальшу розробку технологічних рішень для скорочення викидів парникових газів та розвитку ресурсоефективності й енергоефективності.

До кінця 2018 року програма «Кліматичні Інноваційні Ваучери», загальний бюджет якої становить мільйон євро, планує підтримати близько 50 інноваційних проектів в Україні. Розмір ваучерів на окремі проекти може становити від 20 000 до 50 000 євро.

Мобільний додаток To-U допомагає швидко та зручно знаходити зарядні станції для електромобілів, а  спеціальна технологія дозволяє зарезервувати обрану зарядну станцію на визначений час.

Додаток в Apple Store та у Google Play.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР