Середа, Листопад 20

“Дякую Вам, глядачі”, – Гайдукевич прощається з “Підсумками тижня”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

“Ми говорили те, що вважаємо за потрібне. Ми говорили те, що хочемо говорити. МИ – це дорого коштує”

У неділю, 9 червня 2019 року, востаннє вийшов тижневик “Час. Підсумки тижня” з Віталієм Гайдукевичем. Ведучий залишає проект, щоб займатися громадською (ГО “Справа Громад”) та політичною діяльністю (“Європейська Солідарність”). Однак він не йде з журналістики та “5 каналу”. Зараз готується новий публіцистичний авторський проект Віталія, інформує 5 канал.

Сам ведучий так прокоментував своє рішення: “Я маю подякувати команді “Підсумків”. Ми були змістовні. Ми говорили те, що вважаємо за потрібне. Ми говорили те, що хочемо говорити. МИ – це дорого коштує. Ми не впадали у крайнощі та насправді обирали значущі події“.

 

“Підсумки тижня” залишаються на “5 каналі”, але без Віталія Гайдукевича. Дуже дякую Вам, глядачі. Найближчим часом я більше часу приділятиму громадській діяльності. Але це не крапка, а три крапки… бо телевізійна історія матиме продовження. А значить, традиційне прикінцеве слово зараз прозвучить не востаннє… Тримайтеся…”

Редактор тижневика “Час. Підсумки” Ірина Герасимова додала: “Це рішення є спільним – команди “Підсумків” та Віталія Гайдукевича. Незважаючи на його популярність серед нашої аудиторії, такий крок робиться задля уникнення конфлікту інтересів. Це чесно й по відношенню до нашого глядача. “Підсумки тижня” і надалі аналізуватимуть ті події, які впливають на наше життя, щонеділі о 18-й годині на “5 каналі”. Але з іншими авторами програми. А у Віталіка попереду багато роботи в громадсько-політичному секторі. І вся команда тижневика вірить у його успіхи на новому полі”.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР