Понеділок, Травень 20

Депутатка «Самопомочі» та двоє львівських нардепів підписала подання проти томосу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Депутатка від «Самопомочі» опинилася в переліку народних депутатів, які скерували подання проти томосу. Також серед них є двоє обранців від Львова – Тарас Козак та Ігор Шурма.

Про це зазначено у документі, що розміщений на сайті Конституційного Суду України.

Проте в об’єднанні “Самопоміч” заявили, що безумовно підтримують процес надання Томосу про Автокефалію Православній Церкві в Україні.

“Позиція члена фракції народної депутатки Альони Бабак є її особистою позицією, яка не підтримується ані керівництвом фракції, ані партією Об’єднання «Самопоміч»”, – заявили у партії.

47 народних депутатів України звернулись в Конституційний суд України з поданням щодо відповідності Конституції України (конституційності) Постанови Верховної Ради України «Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні» від 19 квітня 2018 року № 2410–VIII.

 

Документ, що розміщений на сайті Конституційного Суду України

Документ, що розміщений на сайті Конституційного Суду України

Серед підписантів депутати фракції «Опозиційного блоку» в повному складі (зокрема і львів’янин Тарас Козак і Ігор Шурма), представники фракцій «Відродження», «Воля народу», а також депутатка фракції «Самопоміч» Бабак Альона Валеріївна.

Нагадаємо, недавно народний депутат від фракції «Опозиційного блоку» Тарас Козак став новим власником телеканалу «112 Україна». Про це повідомив сам телеканал у п’ятницю, 14 грудня. Два місяці тому Тарас Козак, який раніше не мав жодного стосунку до ЗМІ, став власником іншого новинного телеканалу NewsOne.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР