Понеділок, Серпень 20

День Гарбуза у Шевченківському гаю: програма

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Музеї народної архітектури і побуту у Львові ім. Кл. Шептицького (Шевченківський гай) 15 жовтня відбудеться свято “День Гарбуза”.

Відвідувачі дізнаються про цінність та цілющі властивості легендарної городини, зможуть поласувати гарбузовими смаколиками, ознайомитися з кулінарними новинками страв із гарбуза, випробувати свою інтелектуальну та богатирську силу, взяти участь у драйв-змаганнях, помилуватись осінніми барвами і просто… приємно провести час. Свято триватиме з 13:00 по 17:30 у цю неділю 15 жовтня.

На відвідувачів Шевченківського гаю чекатимуть:

  • осінні композиції від професійних флористів та юних дизайнерів
  • етнічний ярмарок від львівських фермерів
  • частування та дегустація страв з гарбуза
  • майстер-клас карвінгу (художнього різьблення) з гарбуза
  • театралізоване дійство «Гарбузове сватання»
  • фотозона «Пан-гарбуз»
  • дитяча зона «Гарбузики-гарбузята»
  • силове шоу від українського богатиря Олега Тягнизуба

Крім того, заплановано також гарбузові турніри, козацькі забави та жартівливі конкурси, на частину з яких потрібна попередня реєстрація.

 

Щоб взяти участь у конкурсі «Забіг з гарбузом», необхідно надіслати на електронну скриньку etnolviv@ukr.net ім’я, прізвище, вік, номер телефону учасника, а також ім’я та прізвище вболівальника. У конкурсі братимуть участь 11 осіб, які матимуть докотити свого гарбуза до воріт на головній галявині свята. Призи організатори гарантують усім учасникам, а переможець отримає суперприз.

Для участі в конкурсі «Гарбузова мить» потрібно надіслати креативні фото з гарбузом на електронну скриньку etnolviv@ukr.net, а також вказати ім’я, прізвище, вік, номер телефону учасника й ім’я та прізвище вболівальника. З надісланих світлин сформують виставку на святі гарбуза. Усі учасники фотоконкурсу отримають призи.

Реєстрація на обидва конкурси триває до 17:00 12 жовтня. Учасники та їхні вболівальники зможуть потрапити на свято безкоштовно.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР