Частину вулиці Шевченка у Львові відремонтують за майже 95 млн грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Частину вулиці Шевченка у Львові відремонтують за 94 млн грн. Відповідний тендер опублікували на сайті публічних закупівель Prozorro, передає Zaxid.net.

Розпочати реконструкцію вулиці Шевченка повинні на ділянці від Хорватської до Залізничної, а на повороті на вулицю Левандівську планують збудувати кільце по кварталу, що з’єднає вулицю із Залізничною та розвантажить район від заторів.

Тендерні пропозиції можна подавати до 20 грудня цього року. А строк виконання робіт – 30 жовтня 2020.

 

Додамо, розпочати роботи на вулиці Шевченка планують ще цього року. У Бюджеті розвитку на 2019 рік на ці роботи заклали 20 млн гривень. Проект розробили у 2013 році. Тоді ЛКП «Львівавтодор» замовив проект у ТзОВ «Трамдорпроект». Частково кошти на ці роботи виділив ЄІБ.

Нагадаємо, що 5 липня цього року виконком міської ради Львова погодив ескізний проект реконструкції вулиці Шевченка.

За проєктом, тротуари з обох мають бути шириною не менше 2,25 м, велодоріжка вздовж всієї вулиці має частково переходити у велосмугу у напрямку центру на спуску, висота платформ спільних для автобусів і трамваїв зупинок не має перевищувати 25 см. Їх обладнають електронними табло для інформування про час прибуття транспорту.

Уздовж вулиці на ключових перехрестях встановлять світлофорні об’єкти з адаптивним регулюванням, що надаватимуть пріоритет для трамваїв та матимуть оглядові відеокамери.

Крім цього, на вулиці замінять комунікації, у міждеревному просторі облаштують паркомісця для паралельного паркування. На самій вулиці прокладуть асфальт, а паркомісця замостять бруківкою. Більшість дерев замінять на нові у лунках.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР