П’ятниця, Листопад 22

Бiйці бaтальйону патрульної служби поліції «Львів» повернулися додому

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Сьогодні, 8 жовтня, в порядку ротації на Львівщину повернулись бiйці бaтальйону патрульної служби поліції спеціального призначення «Львів» Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Про це повідомила речниця поліції Львівської області Світлана Добровольська.

1

2

Вдома бiйців бaтальйону зустрічали рідні, друзі та близькі.

Під час останньої ротації у зоні проведення ООС бaтальйоном «Львів» командував заступник командира підрозділу майор поліції Василь Соломійчук.

Очільник поліції Львівщини полковник поліції Василь Віконський теж зустрів бійців.

 

«Мені приємно, що керівники ООС, а також керівництво Донецької області, з якими ми періодично спілкуємось, відгукуються про наш бaтальйон «Львів» дуже позитивно. Це, у першу чергу, заслуга ваша і вашого командира, якого я знаю ще з часів служби в АТО. Тут є багато таких, котрі за час несення служби у зоні бoйових дій отримали державні нагороди і я хочу запевнити, що кожного бiйця батальйону, котрий повертається з зони проведення ООС, тут, вдома, ми вітатимемо як героя», –зазначив Віконський.

Також очільник поліції Львівщини запевнив, що матеріально-технічне забезпечення батальйону «Львів» найближчим часом буде суттєво покращене, зокрема у підрозділ передадуть два автомобілі, на яких правоохоронці зможуть виїжджати на патрулювання, буде проведено ремонт у приміщеннях.

Також Василь Віконський закликав бiйців бaтальйону звертатись до нього особисто для вирішення будь-яких проблемних питань.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР