Вівторок, Травень 22

Біля Виниківського озера збудують великий спортивний комплекс

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Депутати Винниківської міськради затвердили детальний план території (ДПТ), що передбачає масштабне будівництво довкола Винниківського озера поблизу Львова. Про це йдеться у рішенні міської ради, передає Zaxid.net.

Зокрема, детальний план передбачає будівництво та обслуговування дитячо-юнацького спортивного табору з реабілітаційним санаторієм та об’єктами спортивної інфраструктури (стадіонами). Затвердження ДПТ є одним з перших кроків до реалізації проекту.

Навколо озера хочуть вести масштабне будівництво. Згідно з проектом, на ділянці планують звести кілька капітальних споруд: спальний корпус для табору, приміщення санаторію на 200 місць, процедурний корпус, харчоблок табору.

Заплановано облаштування футбольних полів, трас для велосипедного та гірськолижного спорту, підйомник, витяг, пірс, басейн, гелікоптерний майданчик для рятувальної служби, прокат спорядження, вбиральні, відкритий паркінг на майже 600 місць.

Судячи з планом будівництва, довкола більшої частини Винниківського озера буде збудовано новий комплекс, а відтак доступ до цієї території буде обмеженим. Окрім академії, тут також має бути облаштована зона відпочинку для всіх охочих.

Провадити масштабне будівництво хоче депутат Львівської міськради та відомий бізнесмен Григорій Козловський. Він є співвласником відомої будівельної компанії Avalon Inc. Йому належать готелі «Гранд Готель» та «Святослав», а також низка популярних львівських ресторанів.

 

В інформаційній службі винниківського футбольного клубу «Рух» запевнили: «Переповнений зал, гарячі дискусії тривалістю більше трьох годин – так пройшли перші громадські слухання у Винниках, на яких усі охочі побачили проект майбутньої дитячо-юнацької Академії футболу. Унікальну для нашої країни Академію футболу планують збудувати поблизу Винниківського озера, яке, за словами архітекторів та інших спеціалістів, перебуває у жалюгідному стані і є небезпечним для купання».

«У мешканців Винниківодразу виникло багато запитань щодо популярної водойми і її долі. Тут взяв слово президент «Руху» Григорій Козловський, який запевнив усіх, що відпочинкову зону не лише збережуть, але й збільшать. А всі винниківчани матимуть безкоштовний доступ до сучасної і комфортної зони відпочинку», – розповілитакож у прес-службі «Руху».

«Паралельно з відпочинковою зоною будуватимуть вісім футбольних полів зі штучним і трав’яним покриттям, там же красуватимуться спальні будинки та спортивно-реабілітаційний центр. Під час виступу перед громадою Винник Григорій Козловський зізнався, що це його мрія життя, коли тут займатимуться футболом 200 дітей, то це вже соціальний проект, а не бізнесовий», – поінформували також у прес-службі «Руху».

Григорій Козловський запевнив: «Де і як заробити гроші, я знаю, тому повірте, я хочу зробити для нашого міста унікальну академію, якою пишатимуться не лише в Україні, але й поза її межами».


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР