Біля іподрому у Львові збудують торгово-офісний комплекс

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У п’ятницю, 2 лютого, виконавчий комітет Львівської міськради погодив містобудівні умови і обмеження для проектування багатофункціонального громадсько-обслуговуючого комплексу на вул. Стрийській (біля іподрому).

Йдеться про земельну ділянку площею 1,1734га, яку торік місто продало з аукціону за 15 722 198 грн.

Згідно з сьогоднішнім рішенням, містобудівний розрахунок на будівництво там багатофункціонального громадсько-обслуговуючого комплексу отримало ТзОВ «Калинка».

Як зазначили під час виконкому, йдеться про 5-поверхову будівлю «громадського призначення змішаної функції» – це будуть офісні та торгові приміщення з паркінгом на 150-160 автомобілів.

Містобудівні умови визначають гранично допустиму висотність будівлі – 25 метрів від найнижчої відмітки поверхні землі. Втім, зазначається, що граничну висоту будівель слід узгодити з Міжнародним аеропортом «Львів» імені Данила Галицького.

фото Христини Процак

фото Христини Процак

 

За словами менеджерки проекту компанії «JLL» Любові Цапенкової, експерти компанії «Jones Lang LaSalle» проаналізували ринок та дійшли висновку, що такий проект матиме попит, оскільки не лише у Львові, а й в Україні немає професійних майданчиків, де б можна було проводити масштабні заходи.

Розмір статутного капіталу ТзОВ “Калинка” становить 30 000 000 грн. Основний виді діяльності компанії вказаний як “діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування”.

Як встановили Варіанти завдяки бізнес-сервісу YouControl, Борис Любомир Ярославович є також засновником “Львівської міської агенції нерухомості”, фірми “Борис-стиль”.

Нагадаємо, біля стадіону «Арена Львів» на площі 8 га заплановане зведення сучасного багатофункціонального комплексу з конференц-центром та виставковим залом, який вміщатиме понад тисячу осіб. За задумом, тут мали б проводити різнапланові заходи: від конференцій та виставок до концертів. Техніко-економічне обґрунтування та бізнес-план цього проекту нині розробляє міжнародна компанія «Jones Lang LaSalle». За попередніми даними її фахівців, вартість будівництва центру площею 20 тис. м2 становитиме $30 млн.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР