Субота, Березень 23

Біля кільця на вулиці Липинського облаштують острівець безпеки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На вулиці Липинського навпроти Шевченківської районної адміністрації облаштують острівець безпеки. Відповідне рішення прийняли сьогодні, 5 грудня, на засіданні міської комісії з безпеки дорожнього руху. Про це мовить Tvoemisto.tv.

Із відповідним проханням до управління транспорту ЛМР звернулася ГО «Зручне місто». Вулиця має п’ять смуг, а пішохідний перехід – нерегульоаний, тож там часто трапляються аварії.

 

Кількість смуг зменшувати не будуть, натомість їх доведеться звузити, відповідно до чинних ДБН. За словами спеціаліста відділу паркування та організації дорожнього руху управління транспорту ЛМР Костянтина Баранюка, встановлення острівця не затримуватиме рух безпосередньо на кільці Чорновола – Липинського. Відповідну схему також погодили у Шевченківській РА.

Додамо, що за новими ДБН «Вулиці та дороги», які набрали чинності 1 вересня цього року, на нерегульованих переходах із чотирма та більше смугами при будівництві або реконструкції доріг мають обов’язково проектувати острівці безпеки.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР