П’ятниця, Листопад 22

Біля “Форуму” на Чорновола планують збудувати готельний комплекс

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

19 вересня на сесії Львівської міськради депутати підтримали ухвалу “Про затвердження детального плану території, обмеженої вул. П. Куліша, вул. Академіка А. Люльки, просп. В. Чорновола, вул. Медовою”.

Ухвала передбачає зведення 6-поверхового готелю неподалік ТЦ “Форум Львів”, передає кореспондент сайту 032.ua.

Платником у розробці детального плану виступає громадянин Андрій Шурка.

Згідно з матеріалами засідання архітектурно-містобудівної ради, готельний комплекс планують будувати у кілька черг: 1) будівля зі сторони вул. Люльки, 2) частина комплексу зі сторони пр. Чорновола, 3) частина – зі сторони вул. Куліша.

 

Станом на нині, будівля, де хочуть облаштувати готель, перебуває у приватній власності з цільовим призначенням “Для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури”. Загальна площа території, яку опрацьовують у детальному плані становить 0,6 гектарів. При цьому, площа ділянки під готель становить 0,23 га. Існуючу будівлю мають знести і збудувати нову, а в самому готелі будуть заклади обслуговування, торгівлі й громадського харчування.

Одна з будівель комплексу буде у вигляді будинка-вставки на 5 поверхів і розміститься по вул. Люльки. Розрахована, попередньо, на 26 – 29 номерів, передбачається створення 10 – 15 робочих місць.

Окрім цього, до готельного комплексу входитиме ще кілька будівель, загальною місткістю до 170 номерів, та на 80 робочих місць. Поверховість – 5-6 поверхів.

Додамо, що в історичному ареалі міста Львова діє ряд обмежень на забудову та дозволяється будівництво до 15 метрів у висоту.

Заїзд до готельного комплексу передбачено з вул. Куліша. Для власників авто облаштують підземний паркінг на 50 місць.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР