Неділя, Вересень 15

Аваков призначив своїм радником люстрованого експрокурора

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков призначив своїм радником на громадських засадах колишнього заступника прокурорів у Харківській і Одеській областях Дмитра Кавуна, пише Hromadske.

У 2014 році його внесли до переліку осіб, яким заборонено обіймати посади в органах державної влади у зв’язку з законом про люстрацію.

Як повідомляється на сайті МВС, на посаді колишній високопоставлений прокурор координуватиме діяльність органів в Харківській області.

«Задача – підсилити цей напрямок, максимально використовувати знання та досвід, а також володіння обстановкою в області. І, звичайно, подолання злочинності в області, корупції та інші задачі, які перед собою ставить міністерство в Харківською області», — заявили у МВС.

 

У 2014 році Кавун внесений до списку осіб, яким заборонено обіймати посади в органах державної влади у зв’язку з законом про люстрацію. Заборона діє до 2024 року.

Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади» Фото: Держінформ’юст

Раніше Окружний адміністративний суд Києва поновив Миколу Голомшу на посаді заступника генпрокурора. У 2014 році його звільнили згідно із законом про люстрацію. У суді вважають, що Голомша взагалі не підпадав під закон про люстрацію, оскільки його посада не була політичною. ОАСК пише, що одного цього достатньо для скасування рішення про звільнення Голомші.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР