П’ятниця, Грудень 14

Андрій Садовий зустрівся з мером Нью-Йорка Біллом де Блазіо

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Як розповів мер Львова на зустрічі зі своїми слухачами в Нью-Йорку, він запросив мера Білла де Блазіо в гості до Львова, на що той погодився, коли дозволить робочий графік.

Міський голова Львова Андрій Садовий перебуває з візитом у США. Мер Андрій Садовий зустрівся з мером Нью-Йорка Біллом де Блазіо, з яким обговорили питання підтримки політичним істеблішментом США України на усіх рівнях, а також роль та перспективи розвитку української громади в Нью-Йорку. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Напередодні керівництво Українського інституту в Нью-Йорку звернулось з проханням про допомогу в представленні інтересів українців на зустрічі з паном де Блазіо.

«Пан мер виявив непідробний інтерес до українського питання і був дуже добре поінформований про Україну і ті виклики, які зараз долає наша країна. Я щиро цим вражений і думаю, що Україна в особі пана де Блазіо може мати доброго друга», – розповів Андрій Садовий.

 

Протягом 4-8 березня мер Львова вирушає до Вашингтона, де разом з віце-спікером Оксаною Сироїд, головою фракції Об’єднання “Самопоміч” у Верховній Раді Олегом Березюком та народним депутатом Сергієм Кіралем проведе серію зустрічей з представниками американської влади та аналітичних установ.

Міський голова Львова також запропонував надавати українське громадянство представникам української діаспори.

«Дуже багато українців у світі продовжують жити справами України, допомагати своїй країні. Я не розумію, чому ми не можемо надавати їм громадянство. Всі українці світу мають мати право на це. Виняток мусить становити лише факт наявності другого громадянства країни-агресора», – заявив Андрій Садовий.

Під час зустрічі з українцями Нью-Йорка мер Львова обговорив й нещодавні події під Верховною Радою, під час яких відбулися сутички протестувальників із поліцією.

«Люди мають право на протест. Цей пікет з’явився з чіткими вимогами – нове виборче законодавство, антикорупційний суд і позбавлення недоторканності. Це нормальні вимоги патріотів України. Коли я побачив, як цих людей, які пройшли війну, бачили смерть і самі готові були померти за Україну, б’ють і ставлять на коліна – я таке ніколи не зможу забути і пробачити», – сказав міський голова Львова.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР