Адміністратора Львівського цирку звинуватили у звiрячому yбивcтві собаки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Донька адміністратора Львівського цирку заявила, що її батько Кирило Гальченко начебто жорcтоко yбив домашню тварину. За словами дівчини, він по-звiрячому yбив власного собаку та й ще на очах у свого малолітнього сина.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці розповіла його донька-підліток Софія Гальченко, пише ТСН.

Зазначимо, що допис Софії Гальченко вже видалено з її сторінки.

“Ця мерзота головний адміністратор Львівського цирку Кирило Гальченко, і на жаль, мій рідний тато, але від сьогодні він мені ніхто. Сьогодні він на очах мого молодшого брата yбив нашого собаку Фунтика, який був його вірним другом, чекав його завжди додому де б він не був. Він вбивав його таким способом — прибив цвях до палки й бив доки Фунтик не пoмер”, – обурено написала дівчина.

Слова доньки підтвердила колишня дружина Кирила Гальченка.

“Він був йому вірним другом”, – відповіла Олександра Гальченко-Ханас на запитання користувачки соцмереж, в чому провинилась собака, що її yбили.

Зоозахисники з групи UAnimals підтвердили, що сторінка, на якій директора Львівського цирку звинуватили у шкyродeрстві, належить його доньці. Вони також зазначили, що готують заяву до поліції.

“Після перевірки виявилося, що сторінка дійсно належить доньці Гальченко. UAnimals вже готує заяву в поліцію із закликом перевірити описані в тексті факти і за їх підтвердження притягнути вбивцю до відповідальності”, – йдеться у повідомленні.

Згодом батько Софії Кирило Гальченко відреагував на інцидент. Чоловік заявив, що собаку – не чіпав.

Прошу всіх заспокоїтись.Відносно інциденту з собакою.Я був в сусідів в хаті, коли почув крики-піски за вікном.Вийшовши…

Gepostet von Кирилл Гальченко am Mittwoch, 9. September 2020

Тим часом у пресслужбі поліції Львівської області повідомили, що проводять перевірку цієї ситуації.  

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР