Вівторок, Грудень 18

9 вихованців ЛКП «Лев» шукають новий дім (Фото)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

9 собак, у яких неможливо не закохатися! Когось із них покинули, хтось вже народився на вулиці… Але усі вони стають суцільним втіленням щастя, як тільки бачать біля себе людину-друга, йдеться на сторінці ЛКП “Лев” у Фейсбуці.

Прихистіть чотирилапого з ЛКП «Лев», наповніть кожен свій день радістю та теплом!

Мальва. Руда красуня, їй трохи менше року. Наразі трішки сором’язлива, але любить людей. Обожню обійми. Дуже віддана та добра собака. Підійде на прилаштування у родину з дітьми, які люблять тварин.

Бой. Маленьке чудо, що розміром менше за кота. Ймовірно, він загубився, адже зовсім ручний. Доглянутий, обожнює бути на руках.

Челсі. Молоденька собачка. Дуже грайлива та добра, допитлива та енергійна. Схожа на маленьке ведмежатко. Любить бути поряд з людьми і мріє про найвірнішу сім’ю.

Для сумного собаки Скруджа, якого ми забрали з вулиці за зверненням небайдужих львів’ян, ми шукаємо найкращі руки! Люди стали свідками того, як цього вже зрілого собаку викинули з машини… Шукаємо для нього нових господарів, які подарують опіку та свою любов, щоб собака зміг дожити свої останні роки в добрій та вірній сім’ї. Собака не агресивний, не вибагливий в їжі і дружній до інших собак.

 

Лісса. Молода і наразі дуже сором’язлива собачка. Ніжна, охайна і зовсім невеличка, підійде на прилаштування у квартиру.

Сільвер. Зрілий собака. Спокійний та виважений. Потрапив до нас з металевим нашийником, з його поведінки видно, що він був домашній, тож шукаємо його старих або нових господарів. Ще в ньому відчутна кров мисливця, він готовий брати слід. Поважний красень.

Дера. Спочатку Дера була наляканою та розгубленою, але вже відновила довіру до людей, добре гуляє на повідку. Спокійна, виважена, слухняна. Шукай найкращі руки!

Стафі, потрапив до нас з вулиці майже без шерсті. Після обстеження виявилось, що у нього демодекоз. Це, ймовірно, і стало причиною того, що Стафі став безпритульним… З його поведінки ми робимо висновок, що до хвороби він був домашнім улюбленцем. На щастя, захворювання Стафі піддалося лікуванню. Він видужав і готовий переїхати у нову родину, аби стати її вірним охоронцем та другом. А ще Стафі дружній до інших тварин.

Пеппа, молода собака віком до одного року. Енергійна та грайлива, підійде на прилаштування в родину з дітьми, які люблять тварин. Потрапила до ЛКП «Лев» після ДТП, зараз уже здорова та потребує люблячу родину.

Фото: Марія Фільчагова та Марта Возна

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР