Вівторок, Грудень 18

5 кудлатих вихованців ЛКП Лев шукають нові домівки (Фото)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

5 красунь, які загадали бажання знайти сім’ю!

Вам уже знайомі ці собачки. На жаль, частина із них на тривалий час затримались в ЛКП «Лев» і термін перебування їх на підприємстві завершується. На щастя, є небайдужі люди з великим серцем, і, наприклад, перетримку Тізи до вихідних оплатила мешканка нашого міста… Проте кожній з цих красунь потрібен дім. Ми будемо дуже вдячні за поширення цього допису і допомогу у здійсненні їхньої мрії стати домашніми улюбленцями.

Стілла. Собака зрілого віку, дружня та неагресивна, хоча вона – метис стаффордширського тер’єра. Має куповані вушка. Очевидно, була домашньою та квартирною собакою. Як опинилась на вулиці – невідомо. Добре гуляє на повідку, шукає найдбайливіші руки!

Розалія. Ця красуня-лабрадор досі у нас! Вона середнього віку. Як така розумниця стала безпритульною, невідомо. Коли її знайшли, на тварині не було жодних розпізнавальних елементів: ні ошийника, ні жетона, ні чіпа, але наш кінолог виявив у неї навики, які вона з радістю демонструє – собака знає деякі команди.

 

Тіза потрапила до нас у дуже занедбаному стані, була брудною, а все її хутро було скуйовджене. Собачка уже старшого віку. Після грумінгу в ЛКП «Лев» було виявлено на шкірі давні рани, які виникли, швидше за все, від биття якимось твердим предметом. Собака була налякана, але адаптувалась та вже почала знову довіряти людям. Шукає найдобріші та найнадійніші руки!

Це красуня Еллі. Метис вельштер’єра. Енергійна молода собачка, підійде на прилаштування у квартиру. Чудово знає повідок, соціалізована та любить лащитись.

Скаллі. Метис фокстер’єра. Молода та енергійна, соціалізована собака-друг. Добре гуляє на повідку, може проживати в квартирі. Підійде на прилаштування у сім’ю з дітьми, які люблять тварин.

Фото: MartaVozna Fotografia

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР