5 категорій пільговиків їздитимуть безкоштовно автобусами на Львівщині у 2019 році

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

П’ять пільгових категорій продовжуватимуть їздити безкоштовно на міжміських, приміських та міських маршрутах Львівської області у 2019 році.

Відповідний меморандум підписала Львівська обласна державна адміністрація та перевізники, які надають послуги на території області, повідомляє Твоє Місто з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Відповідно до документа, право на пільговий проїзд мають учасники бойових дій, бійці-добровольці АТО, особи з інвалідністю внаслідок війни, члени сімей загиблих, а також особи з інвалідністю 1-ої групи по зору та супроводжуючі особи. Відшкодування витрат перевізників у 2019 році здійснюватиметься за рахунок районних бюджетів, бюджетів ОТГ та міст обласного значення.

 

Додамо, що цей меморандум підписали ще 31 травня Львівська обласна державна адміністрація, Львівський обласний осередок Всеукраїнської Громадської Організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників», Львівська обласна організація роботодавців транспорту, Львівська обласна організація профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України. На зустрічі сьогодні, 15 грудня, вони вирішили продовжити його дію.

До речі, рух міжміських автобусів Львівщини можна відслідковувати онлайн.

1-го грудня 2017 року Львівська ОДА відкрила онлайн-доступ до інформації про рух автобусів, які здійснюють міжміські перевезення в області.

Програма дасть можливість відслідковувати кількість автобусів, які курсують на маршруті, їхні схеми руху та графіки. Всі автотранспортні підприємства області забезпечили встановлення GPS-трекерів на автобусах, які здійснюють перевезення на приміських і міжміських маршрутах. Дані з них в онлайн-режимі зможуть бачити усі пасажири.

Скористатись програмою можна за посиланням.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР