Середа, Березень 20

45 львівських сімей отримали від міської ради квартири в новобудові

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

45 львівських родин, які чекали на житло роками, отримали квартири у будинку, який незаконно звели до ЄВРО-2012. На такий компроміс пішла міська влада. Чиновники вирішили її не зносити, а піти на мирову. В результаті, майже півсотні осель отримали учасники бойових дій, багатодітні родини й паралімпійці.

У понеділок, 17 вересня, мер Львова Андрій Садовий вручив ордери на квартири 45 львівським сім’ям, зокрема 18 учасникам бойових дій на сході України. Всі квартири розташовані у нещодавно збудованому будинку на вул. Б. Хмельницького. Про це пише Гал-інфо.

Окрім атовців, квартири від міста також отримало 12 багатодітних сімей; 3 сім’ї, у складі яких є 2 або 3 особи з інвалідністю; 2 видатних спортсмени-паралімпійці; 7 сімей, які були відселені з аварійних будинків та 2 сім’ї – з культових споруд; 1 воїн УПА; 1 учасник ліквідації аварії на ЧАЕС; а також 1 сім’я, яка проживає в гуртожитку і виховує дитину з інвалідністю.

 

Як зазначив Андрій Садовий, міська рада отримала 47 помешкань загальною площею 2793,8 кв.м. внаслідок підписання мирової угоди з ТОВ “МС Імперіал”.

“Всі сім’ї, які отримали сьогодні ордери, можуть просто зараз переїжджати в нові квартири. Ці помешкання ми отримали не просто так. Справа в тому, що забудовник збудував будинок з порушеннями і ми його покарали. В якості компенсації забудовник передав місту 47 квартир. 45 з них ми сьогодні закріпляємо за нашими сім’ями. Ще дві квартири є в резерві”, – пояснив міський голова Львова.

Варто зазначити, що із 47 виділених квартир є 22 однокімнатних помешкання, 18 двокімнатних та 7 трикімнатних.

“Звісно, ці квартири є у такому стані, у якому зазвичай їх здають власникам після завершення будівництва. Але я думаю, що сьогодні отримати будь-яке помешкання не так просто. Вільних коштів на це немає, а у нас завжди був і є пріоритет для тих сімей, де люди проходять війну”, – підсумував Андрій Садовий.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР