Понеділок, Грудень 9

400 українців запропонували купити зустріч з собою заради людей з інвaлідністю

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

“Купи зустріч – допоможи Україні”. Майже чотири сотні українців запропонували купити зустріч з собою, як лоти, заради людей з інвалідністю. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

У Львові завершився благодійний інтернет-аукціон. Майже чотири сотні українців, зокрема відомих, виставили свої кандидатури як лоти, щоб допомогти вихованцям навчально-реабілітаційного центру “Джерело”.

Мета благодійного аукціону — зібрати 300 тис грн для центру «Джерело». Ці кошти підуть на купівлю і встановлення мобільних підйомників.

Нині у центрі 260 вихованців. Щодня по 7 годин з ними займаються соціальні педагоги і фізичні реабілітологи. З роками кількість підопічних просто перестала вміщатися у “Джерелі”.

Майже 70% витрат фінансує місто, а решта – гроші благодійників. Об’єднати небайдужих вирішила Ірина Снітинська, яка організувала у соцмережі аукціон “Купи зустріч – допоможи Україні”.

 

“З кожним днем в нашому світі стає все більше людей з інвалідністю. Тому мені дуже хочеться, щоб такий центр як Джерело не просто жив, існував. Я хочу, щоб він розвивався”.

За два тижні “продати” свій час і зібрати гроші для Джерела зголосилися майже 400 українців.

Що запропонувати покупцеві? Екскурсію, тренування чи просто каву – вирішували самі лоти – учасники аукціону. Вони ж і встановлювали стартову ціну.

Найбільшу ціну дали за лідера гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» Сергія Танчинеця, близько 10 000 гривень.

Серед інших цікавих лотів були Оксана Муха, Святослав Вакарчук, Олег «Фагот» Михайлюта, Катерина Кіт-Садова, Тарас Стадницький, Володимир Парасюк, Іван Сяркевич (Іван Navi), Василь Вірастюк, мер Трускавця Андрій Кульчинський, Роман Городечний, Станіслав Горуна та багато інших.

Організатори аукціону сподівались зібратись для центру 300 000 гривень, але вже зараз зрозуміло, цю суму вдалося перевершити.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР