Субота, 20 Квітня

15-річна львівська гімнастка Христина Погранична стала срібною призеркою Кубку Дерюгіної

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

15-річна художня гімнастка зі Львова Христина Погранична у неділю, 17 березня, завоювала «срібло» на Grand-Prix Кубку Ірини Дерюгіної, який відбувся у Києві, інформує Zaxid.net.

За результатами багатоборства Христина Погранична вийшла у фінали у вправі з булавою. Львів’янка посіла друге місце із результатом 19,65 балів. 21-річна грузинка Саломе Пажава випередила Христину лише на 0,05 бала. Росіянка Дарія Трубнікова, яка минулого року стала золотою призеркою ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор, цього разу стала третьою.

Це – перший офіційний старт львівської гімнастки в дорослій категорії «сеньйори». З січня 2019 вона почала працювати за програмою «сеньйори» (майстри спорту). Тренеркою Христини є львів’янка Ірина Руда.

Загалом, українські гімнастки завоювали 7 медалей у фіналах Кубка Дерюгіної.

Фінал Гран-Прі став медальним проривом для нашої збірної: українські групповички, показавши вищий клас як у вправі з 5 м’ячами (24.800 баллови), так і з 3 обручами і 2 парами булав (23.850), не залишили суперникам жодного шансу – обидва золота пішли в скарбничку dream team.

Влада Нікольченко завоювала золото з обручем (20.900), срібло з м’ячем (19.200) і бронзу з стрічкою (17.700). Єва Мелещук стала віце-чемпіонкою Гран-Прі «Кубок Дерюгіної» зі стрічкою (18.200), зупинилася у кроці від п’єдесталу у фіналі з обручем (18.500) і посіла 5-е місце з м’ячем (18.600). Христина Погранична завоювала срібло у вправі з булавами (19.650).

Нагадаємо, у жовтні минулого року Христина Погранична стала срібною призеркою ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор, які відбулись у Буенос-Айресі (Аргентина), поступившись лише росіянці Дарії Трубниковій. Після цього міський голова Львова Андрій Садовий нагородив спортсменку грошовою премією в розмірі 20 тис. грн.