13 вересня у Винниках відкриють рух по вулиці Галицькій у напрямку Львова

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Дорога Винники-Львів буде відкрита для маршрутів громадського транспорту від четверга, 13 вересня. Про це повідомлено на сайті Винниківської міської ради.

Рух транспорту на вулиці Галицькій відновлюють, зважаючи на завершення частини дороги, яка перебувала на капітальному ремонті.

Вулиця Галицька, Винники

Про ремонт наступної ділянки дороги вул.Галицької буде повідомлено згодом.

Вулиця Галицька, Винники

Також, як повідомляється на сайті, на замовлення Винниківської міської ради завершено асфальтування дороги на вул.Шевченка.

Після проведення каналізаційних мереж і влаштування додаткових каналізаційних колодязів по вул.Шевченка завершено відновлення дорожнього покриття.

Вулиця Шевченка, Винники

«Виконані ремонтні роботи на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення, а саме ‒ відновлення дорожнього покриття, влаштування вирівнюючого шару ЩПС, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетонного дорожнього покриття», ‒ розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Вулиця Шевченка, Винники

Роботи по будівництву об’єкта «Будівництво каналізаційної мережі по вул.Шевченка в м.Винники» (45000000-7-Будівельні роботи та поточний ремонт) виконувала компанії ТзОВ «Укрінвестбуд».

Також, вже найближчим часом,  підрядна організація розпочне роботи із підготовки і укладання тротуарного покриття.

До того ж, на замовлення Винниківської міської ради завершено капітальний ремонт дороги вул. Злагода.

 

Працівники товариства з обмеженою відповідальністю “Будівельна Компанія “ЗАХІД НЕО БУД” завершили роботи на дорозі вул.Злагоди вартістю 1 329 808,80 грн згідно робочого проекту «Капітальний ремонт вул. Злагоди у м. Винники» затвердженого рішенням Виконавчого комітету ВМР №221 від 31.07.2018р.

Вулиця Злагода, Винники

«Підрядниками виконано роботи з облаштування дорожнього покриття і постелена бруківка. До цього часу на цій дорозі був незадовільний стан, про що є неодноразові звернення мешканців. Тепер на дорозі зможуть роз’їхатись дві машини. Компанії виконавцю залишилось навести благоустрій та встановити знаки на дорозі», – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

До слова, цього року на кільцевій дорозі біля Винник збудують новий з’їзд. Йдеться про ділянку кільцевої дороги біля м. Винники, де перетинаються дороги М-06 Київ-Чоп та дороги М-09 Львів – Тернопіль.

Згідно з тендерною документацією, на дорозі спершу прокладуть кабельні мережі, укріпити укоси травою та бетоном, прокласти нове дорожнє покриття, влаштувати бортові камені та огорожу. Після завершення основних робіт, на дорозі встановлять знаки та електроосвітлення, а також нанесуть відповідну розмітку.

Загальна довжина відремонтованої ділянки становитиме 450 м. Завершити роботи мають до 20 грудня цього року. Роботи виконуватиме ТзОВ «Онур Конструкціон».

Нагадаємо, нещодавно у Винниках відкрили дитячий садок на майже 400 місць. З понеділка, 3 вересня, близько 400 дітей пішли у новий садочок № 156, що на вул. Олени Теліги.

Садочок №156, вул. Олени Теліги, Винники

Дошкільний навчальний заклад розрахований на 12 груп різних вікових категорій. З 2016 року у відновлення садочка Львівська міська рада інвестувала понад 40 млн грн.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР