Як вивчити німецьку онлайн. ТОП-8 ресурсів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

«Твоє місто» склало перелік ресурсів, які допоможуть вивчати німецьку мову, не виходячи з дому.

Мрієте читати Кафку в оригіналі та розуміти, про що співають «Rammstein»? А ще – без проблем подорожувати Німеччиною, Австрією, Люксембургом, Ліхтенштейном чи Швейцарією?

LearnGermanOnline – цей ресурс допоможе зрозуміти, з чого варто почати вчити німецьку мову, які складнощі можуть виникнути та як їх подолати. Також, тут ви знайдете базову граматику та короткі відеоролики з уроками німецької.

EasyOnlineGerman – на порталі ви знайдете матеріали та вправи від вчителів німецької з Німеччини. Більшість із них – безкоштовні. Ресурс підійде і початківцям, і тим, хто просто хоче покращити свій рівень іноземної мови.

DW – цей ресурс не тільки містить велику кількість матеріалів, але й постійно оновлюється. Тут ви можете знайти тексти та цікаві відео різних рівнів складності. Крім того, зареєструвавшись, ви будете отримувати новини та тексти вашого мовного рівня.

 

GoetheInstitut – портал, на якому ви знайдете все про вивчення німецької в Україні. Є багато корисних вправ, додатків та завдань для покращення свого рівня володіння мовою. Ви можете навіть завантажити на телефон навчальну гру та вивчати німецьку, сидячи у трамваї чи в черзі до лікаря.

ТРК «Західнонімецьке радіомовлення» – на сайті цього медіа є багато цікавих фільмів, теле- та радіосюжетів німецькою. Тому, якщо хочете підняти рівень розуміння мови та бути в курсі новин, цей ресурс вам допоможе.

GermanFilmswithEnglishSubtitles – канал на ютубі, який підійде тим, хто вже знає англійську. Тут ви можете переглядати німецькі фільми з англійськими субтитрами.

«GrüßeausDeutschland» – ресурс, де ви знайдете більше 60 підкастів на різні теми німецькою. Є аудіозаписи різних рівнів складності. Завантажуйте та тренуйте сприйняття мови на слух.

AudioLingua – кажуть, що чистої німецької мови не існує. Ви можете перевірити це за допомогою цього ресурсу. Тут містяться дуже короткі розмови німців на повсякденні теми – про їжу, транспорт, погоду, у тому числі – на різних діалектах.

Марія Очеретяна, Твоє місто

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР