Відвідуємо казковий будиночок на Львівщині, дивимось на диких зубрів і відпочиваємо

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Поруч з районним центром Броди на Львівщині розташоване унікальне ”Мисливське господарство “Стир”, де серед лісу на невеликому озері розміщений дуже цікавий будиночок, будучи чи не основною окрасою цього місця.

Також ви можете побачити тут у лісі диких зубрів і дуже гарно відпочити серед природи. Розповідаємо.

Загалом, в цьому господарстві є всі умови для хорошого відпочинку великою компанією чи сім’єю: невеликий готель, вольєри з дикими кабанами, фазанами, сосновий ліс, озеро, пасіка і власне цей будиночок.

Будинок-окраса. Колаж з фотографій Alexander Ladanivskyy

Фото: Arsen Horetskyy

Всередині. Фото: andrevas_lv

У сосновому лісі водяться зубри і козулі, лосі, благородні олені, є дикі кабани, лисиці, зайці, бобри. У лісництві можна порибалити, приїхати на полювання, подивитися на місцеву пасіку, покупатися в озері, посмажити шашлики, зварити юшку і інше.

В’їзд зазвичай вільний, також поруч є альтанка, де можна зробити пікнік або щось подібне.

Дикі зубри

На території є невеликий готель, де можете заночувати. В ньому є номери люкс і економ класу. Продукти треба привозити з собою, приготувати їх можна на кухні, у якій є все необхідне: плити, посуд, холодильник. Майже на увазі, в літній сезон тут дуже багато комарів, тож беріть з собою відповідні засоби.

Готель та територія

Ціни на номери станом на 2019 рік:

  • номер люкс- 250 грн.
  • економ класу – 200 грн.
  • мангал – безкоштовно

Телефон: (032) 297 61 21

Адреса: Львівська обл, Бродівський район, мисливство знаходиться біля села Збруї.

Історія заснування

Державне підприємство “Мисливське господарство “Стир” було організоване Розпорядженням Кабінету Міністрів Української РСР 975 року як “Лопатинське”, згодом перейменоване в мисливське господарство “Стир”, підпорядковується Львівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства.

Основним завданням підприємства є охорона, відтворення та раціональне використання мисливської фауни.

По лісорослинному районуванню територія, де розташовані мисливські угіддя державного підприємства «Мисливське господарство «Стир», відноситься до широколистяної зони Східноєвропейської провінції Поліської підпровінції, Малополіського округу соснових, дубово-соснових і грабово-дубово-соснових лісів. Основні лісоутворюючі породи: сосна, граб, ялина, дуб, вільха, осика, береза.

Мисливські угіддя господарства розподілені на 10 єгерських обходів. Середня площа єгерського обходу становить 4842 га. Протяжність мисливського господарства з півночі на південь – 70 км й із заходу на схід – 50 км. Угіддя знаходяться на території 3-х адміністративних районів Львівської області — Бродівського, Буського та Радехівського.

На підприємстві працює 16 працівників.

Видовий склад мисливської фауни досить різноманітний:

Зубр — 41 особ.
Олень благородний — 141 особ.
Кабан — 235 особ.
Козуля — 898 особ.
Лось — 5 особ.

А також:

Бобер — 152 ос.
Куниця — 120 ос.
Заєць–русак — 1118 ос.
Лисиця — 93 ос.
Водно-болотна дичина — 5210 ос.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР