П’ятниця, Грудень 6

Топ найкращих українських фільмів минулого року, які варто подивитись

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

1. “Жива ватра” — приз за найкращу операторську роботу на Salem Film Fest 2016.

Це мистецький документальний фільм про життя вівчарів українських Карпат та долю традиційного ремесла на фоні сучасних змін. Перед зйомками фільму режисер досліджував гуцульську культуру протягом 10 років.

2. “Сторожова застава” — українське фентезі.

Це екранізація однойменної книги Володимира Рутківського. Герої, серед яких школяр Віктор, який потрапив у минуле на 1000 років, стають на захист Сторожової застави від половців. І мають подолати не лише ворогів, а й внутрішній страх.

Бюджет фільму склав $2 млн і здається, що він повністю себе виправдовує.

3. “Микита Кожум’яка” — український 3D мультик.

Маленький Микита, син відомого богатиря Кожум”яки, вирішив, що теж може здолати дракона, як це колись зробив його тато. Незважаючи на заборони батька, Микита знаходить спосіб вплутатися в пригоду, і тепер тільки від його хоробрості залежить, чи подужає він дракона і чи повернеться з чарівного світу назад додому.

4. “Лобановський назавжди” — фільм про футбольну легенду України.

 

Світова прем’єра стрічки відбулася 12 червня 2016 року на Шеффілдському міжнародному документальному кінофестивалі. Фільм розповідає про видатного українського футбольного тренера Валерія Лобановського в період від 1960-х років до останнього виходу на поле. Стрічка отримала нагороду Guirlande d”Honneur як найкращий документальний фільм на Міжнародному фестивалі спортивного кіно і телебачення у Мілані.

5. “Крим, як це було” — про українських військових, що не зрадили Україну

Цей фільм — історія офіцерів, солдатів та матросів, які під час захоплення Криму не порушили присягу на вірність народу України. Продовжуючи виконання свої військових обов`язків на землі, морі та в повітрі, безпосередні учасники розповідають про вторгнення та анексію українського Криму.

6. “Жива” — художній фільм про повстанців, заснований на реальних подіях.

В мальовничих Карпатах живе Анна, з якою стаються надприродні речі. Дівчина чує голос і бачить сни, які попереджають про небезпеку. І коли згодом вона опиняється в центрі протистояння між українських повстанцями і силами радянської імперії, її дар передбачення змінює долі багатьох.

Фільм заснований на реальних подіях, Анна Попович, про яку йде мова у фільмі, померла 2015 року.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР