Четвер, Вересень 20

ТОП-5 фільмів “мотиваторів”, які надихнуть вас на нові звершення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

З приходом весни все навколо отримує нове життя. І це стосується не лише природи, але й людей — перші теплі промені дають натхнення та друге дихання, аби досягати нових вершин. Найкраще це відчуття можуть доповнити легендарні мотиваційні фільми, які немов промовляють до нас із екрану: Не бійся жити! Йди на зустріч своїм мріям! Дій!

1. Заплати іншому (Pay It Forward)

Навіть маленька людина здатна змінити світ, намагається нам показати цей фільм. Маленький семикласник живе у неповній родині, його мати схильна до алкоголізму, навколо будинку купа бездомних та наркоманів, а однолітки у класі не розуміють хлопчика, але це не спиняє його прагнення змінювати світ на краще. Адже він переконаний — отримати добро можна, тільки якщо “платити вперед”, тобто першим почати робити добро людям. Попри негатив, який його оточує, маленький герой не припиняє доводити свою теорію, яка в результаті, все ж знайшла прихильників у різних куточках країни.

2. Промова короля / Король говорить! (The King’s Speech)

Біографічний фільм про британського короля Георга VI, котрий мусив вступати з промовою на радіо, але так боявся публічних виступів, що заїкався і не міг вимовити й слова. Складні навчання, неймовірні зусилля та боротьба зі страхом — герой фільму пройшов через усе це не тільки заради себе, але й заради майбутнього власної країни. Адже коли на тобі лежить така відповідальність — просто не можеш дозволити собі здатись.

3. Стажер (The Intern)

Головний герой вийшов на пенсію, але усвідомив, що відсутність роботи не приносить йому задоволення. Він знаходить оголошення про набір стажерів у інтернет-магазин стильного молодіжного одягу і приходить у новий колектив, де всі спантеличені та не знають, як співпрацювати з колегою, котрий майже на 50 років старший за них усіх. Проте “дідусь” доводить, що він старанний працівник і підкорює всіх співробітників своєю турботою, доброзичливістю та мудрістю. Цей фільм непрозоро натякає: ніколи не пізно!

 

4. Великі очі (Big Eyes)

У центрі уваги — відома американська родина Кін. Назва обрана не дарма, портрети художниці Маргарет Кім набули світової слави завдяки своїй особливій відмінності — неприродно великі очі у людей, котрі на диво виглядають витончено та казково.

А особливість історії художниці полягає у тому, що вона творила у 50-ті роки 20-го століття і була вимушена продавати свої картини під ім’ям чоловіка, якому у ті часи було набагато простіше досягнути успіху і бути сприйнятим суспільством. Коли Маргарет вирішила розлучитись із чоловіком — вона викрила свій секрет та повернула собі авторство робіт. Фільм слід подивитись усім творчим людям, аби збагнути, як багато у нас сьогодні можливостей для самореалізації.

5. Хористи (Les Choristes)

Непросто спостерігати за життям у школі-інтернаті для складних дітей. Попри їх складні долі та характери і вже не малий в такому віці ряд життєвих помилок, це все ж діти. І замість агресії, покарань та цькування зі сторони працівників закладу, їм потрібні любов, терпіння та віра у кожного з них. Це розуміє вчитель музики, котрий створює хор, аби не лише навчити учнів чомусь новому, але й показати цим дітям, що вони здатні до навчання, у них є таланти і вони не “втрачені”, як їм доводять це усі дорослі. Фільм про те, що тільки беззаперечна віра і любов можуть допомогти дітям робити правильний вибір. Адже мотивація не завжди потрібна лише для особистого розвитку, часто вона нам потрібна, аби поділитись нею з тими, хто цього найбільше потребує.

Ці фільми повинні надати додатковий стимул досягати своїх цілей, тож насолоджуйтесь переглядом, та не забувайте закріпити отримані емоції діями!

Вікторія Смерека спеціально для Lviv1256.com


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР