Середа, Березень 20

ONUKA випустила новий вражаючий альбом MOZAЇKA

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Український електронний музичний гурт ONUKA представив свій другий повноформатний альбом під назвою MOZAЇKA, пише Радіо Максимум. Послухайте нову платівку, вона варта вашої уваги!

Солістка гурту ONUKA Ната Жижченко наголосила, що “MOZAЇKA – це історія про низку дивних збігів, обставин і символів”. Музикантка також додала, що нова платівка вийшла дуже різною – як музично, так і за своїм настроєм.

Серед треків, які потрапили до MOZAЇKA, – і ліричний електро-поп, і гостросоціальне техно. Один із ключових меседжів альбому ONUKA передає за допомогою антивоєнного маніфесту GUNS DON’T SHOOT.

“Стріляє не зброя, стріляє людина”, – йдеться у пісні. “Еволюція людства – не в розвитку нових технологій і навіть не в освоєнні космосу. Вона – у відмові від ворожнечі, агресії, нетерпимості та насильства”, – пояснює Ната.

 

У студійний альбом MOZAЇKA також ввійшов інструментальний трек ARKA – чергове звернення Нати Жижченко (після 1986, Vidlik і Mainland) до теми Чорнобиля і трагедії на атомній електростанції. Пісня стала своєрідною музичною фіксацією моменту підготовки до здачі в експлуатацію величезної арки замість знаменитого саркофага.

MOZAЇKA – слухайте альбом ONUKA

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР