Понеділок, Травень 28

Комікс про Сихів “Троє проти зла” вийшов на Спільнокошт

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Перша частина пригодницького коміксу на 130 сторінок про підлітків, телепорт, злих демонів та Сихів вийшла на Спільнокошт. Автори хочуть зібрати ₴25 тис. для друку 1000 примірників. Про це повідомляє lviv.com.

Все починається у Львові на Сихові (один із спальних районів міста). Злі демони викрадають Ромка – друга Антона і Ореста та втікають через телепорт у паралельний світ. І всі знають, що їх там чекає. Нічого хорошого.

Події коміксу відбуваються у світі, який створювали на основі українських казок і міфології. Він живе за своїми правилами, має своїх жителів і свій коловорот подій.

 

“В наш час на ринку є дуже мало підліткових мальованих історій на українській мові та й взагалі мальованих історій. Тому ми й вигадали легку, сатиричну та сповнену неймовірних пригод історію, яка зможе зацікавити та привернути увагу до жанру українських мальований історій.

Так читачі зможуть відкрити для себе велику кількість українських коміксів, котрі зараз активно видаються в Україні.

Головні персонажі:


Це звичайні підлітки, які навчаються в школі у 9 класі.

Навіщо авторам гроші?

Комікс уже майже намальований, і вони мають неповну суму для друку. Гроші потрібні, щоб доповнити бюджет на друк у 1000 примірників. Видаватись буде як незалежне видання – поліграфію уже вибрали. Про продаж домовились з популярними магазинами коміксів та книгарнями. Комікс почнуть друкувати одразу як назбирають потрібну суму.

Комікс планують випустити до кінця осені.

Підтримати проект можете за цим посиланням.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР