Євробачення-2018: проект Vilna зі своєю конкурсною піснею Forest song (Кліп)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Національний відбір на Євробачення 2018 стартував 10 лютого. За результатами голосування журі та глядачів з першого півфіналу у фінал вийшли LAUD, The Erised і VILNA.

Учасники Нацвідбору-2018 – проект Vilna – презентував конкурсну композицію, з якою будуть боротися за право представляти Україну на Євробаченні-2018.

Конкурсну композицію та офіційний відеокліп пісні можна переглянути на YouTube.

Vilna – проект, вокалісткою якого є Ірина Василенко – фіналістка 5 сезону “Х-фактора”. Участь в “Х-факторі” принесла Ірині Василенко успіх і чимало цікавих пропозицій. Дівчина почала співпрацювати з відомим іноземним лейблом, активно зніматися в рекламі, та найголовніше – її музична кар’єра пішла різко вгору.

Ідея створення проекту VILNA з’явилася у продюсера Дениса Ямбора, коли до нього у студію звукозапису прийшла Ірина, аби реалізувати власну музичну ідею. Згодом проект поповнився і до нього долучилися Юрій Водолажський (Wodo), відомий за роботою із Brunettes Shoot Blonds та Артемом Пивоваровим, а також молодий музикант і саундпродюсер Микита Рева (Nick Aver).

 

Учасники Нацвідбору на Євробачення 2018: VILNA

Назва VILNA не випадкова. Головна ідея композиції FOREST SONG, з якою команда вирішила розпочати свій шлях, – це ідея свободи і незалежності як невід’ємної потреби людини й особистості.

Цього року проект вирішив піти далі та спробувати свої сили у Нацвідборі на Євробачення 2018.

Перший півфінал відбувся 10 лютого. Другий півфінал буде 17 лютого, а фінал – 24 лютого, в якому і визначиться представник України на конкурсі. Обиратимуть переможця шляхом голосування – глядацького та голосуванням журі.

Переможці першого півфіналу національного відбору Євробачення-2018

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР