Середа, Березень 20

Етнічний українець організовує для канадців тури в Україну

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Канадець українського походження Вінцент Ріс організовує тури в Україну для громадян Канади. Про це повідомляє “Голос Америки“.

“Мій дід народився в Україні, і мої родичі зі сторони мами – українці. Коли я був малим, вони влаштували мене в український танцювальний колектив. Я захопився українськими танцями. У 18 років переїхав до Едмонтона, щоб танцювати з ансамблем “Шумка”, – розповідає Вінцент Ріс. – У 90-х роках мав можливість поїхати в Україну вчитися танців. Студенти почали писати, що вони теж хочуть. Тоді почали організовувати експедиції, щоб поїхати в Україну. Звичайні туристи також про це чули і цікавилися поїздками. Тож у 2011 році відкрив фірму Cobblestone Freeway Tours”.

За словами етнічного українця, у фірмі працює троє людей у канадському офісі та десять – у львівському.

Він зазначив, що його клієнти – це переважно нащадки українських емігрантів перших хвиль, але є й ті, хто взагалі не має зв’язку з Україною та їдуть туди вперше. Побачене настільки вражає подорожувальників, що дуже часто вони неодноразово повертаються в Україну.

“Більшість наших клієнтів має українське коріння. Іммігрантам нової хвилі нема особливої потреби користуватися нашими послугами, бо вони ще мають родичів, ще мають контакти, ще знають мову. Але тим, що вже втратили контакт, потрібна допомога, щоб поїхати в Україну. Клієнти розповідають про подорожі своїм сусідам та друзям. Люди більше чують про Україну, як туристичну принаду. Зараз, наприклад, у нас є велика група з 36 осіб – звичайних туристів, які вже мандрували в Мексику, Китай, Індію, Ірландію, а цього року вибрали Україну”, – додає Ріс.

За його словами, тури зазвичай охоплюють Київ, Львів, Чернівці та Карпати. Туристи також просять повезти їх в українське село.

Туристи за столом із місцевими мешканцями в селі у Карпатах © Cobblestone Freeway Tours

© Cobblestone Freeway Tours

 

“Я показую людям те, чого вони хочуть – вареники, борщ, козаків і писанки – всі ці стереотипи. Але тоді вони починають бачити справжню Україну, і це їх вражає. Починають розуміти стосунки з Росією, Польщею, Австрією та Угорщиною. Бачать, як живуть люди в селі – це нелегко. Починають розуміти, що це європейська країна, що тут збереглося багато замків. Люди знають про замки в Ірландії та Англії, але вони шоковані, коли дізнаються, що такі замки є і в Україні. Люди просто починають розуміти, що Україна – це не тільки якесь село для бабусі, це історична європейська країна. Вже після першого разу вони розуміють, що мають приїхати знову. Дуже часто люди повертаються 2, 4 і 5 разів”, – підкреслив канадець з українським корінням.

Getting ready for the Hutsul Wedding in Verkhovyna region in the Carpathian Mountains of Western Ukraine during our Kursy tour this summer! 🙂

Gepostet von Cobblestone Freeway Tours am Montag, 10. Oktober 2016

“На початку нашої діяльності з сервісом в Україні було дуже важко. Уже до Євро-2012 поремонтували багато доріг, а цього року – в Карпатах. Львів – Івано-Франківськ, Косів – Верховина – Чернівці – вже ідеальні дороги. Коли ми їдемо, наприклад, до Кам’янця-Подільського – замки дуже гарні, історичні споруди, знахідка для фотографів, але туалету нема до сих пір, хоча заправки по дорозі вже дуже якісні – кращі, ніж у нас в Америці.

Готелі – дуже високий рівень, і я б сказав, що навіть ціни стали вищими, ніж у Канаді. Проблема в тому, що готелі переважно або надто низької якості, або дуже дорогі, не вистачає чогось середнього”.

Modern Ukraine is full of surprises. Lviv just recently had a beer festival at FESTrepublic which included craft brewers from all over Ukraine including: Kharkiv, Zaprorizhia, Kyiv and all around Lviv. Take a peek!

Gepostet von Cobblestone Freeway Tours am Mittwoch, 9. Mai 2018

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР