П’ятниця, Липень 20

До 2020 року можуть змінитися правила в’їзду в Шенгенську зону

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Вже майже півроку громадяни України відвідують країни Шенгенської зони без віз. Для того щоб відвідати європейські країни, достатньо біометричного паспорта, квитків назад і документів, що підтверджують мету поїздки, терміни перебування і місце проживання.

Однак ці вимоги можуть змінитися в 2020 році, пише Tochka.net .

 

На засіданні Комітету Європарламенту з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ (LIBE) було схвалено зміни правил в’їзду для безвізових країн. Так, до 2020 року має запрацювати система попередньої електронної реєстрації ETIAS (The European Travel Information and Authorization System). Тобто, плануючи поїздку в Європу, потрібно буде зайти на спеціальний сайт і заповнити реєстраційну форму із зазначенням: ПІБ, дати і місця народження, національності, паспортних даних та мети поїздки. Попередню реєстрацію в системі ETIAS раз на три роки повинні будуть проходити люди у віці від 18 до 60 років. Заповнення однієї онлайн-форми обійдеться в 10 євро.

Як відзначають в Європарламенті, нові вимоги для в’їзду в Шенгенську зону торкнуться як жителів України, Грузії, Молдови, так Америки і Канади. Тобто всіх тих, у кого з Євросоюзом договори про безвізовий в’їзд. А таких країн, за даними Єврокомісії, більше 60.

У Європарламенті наголошують, що такі заходи вживаються у зв’язку з підвищенням ризику терористичних атак в європейських країнах.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР