Де можна дивитися фільми та серіали англійською

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Перегляд відео мовою оригіналу – один з найефективніших способів вивчати іншомовну лексику. А якщо ще й з субтитрами, то результативність зростає вдвічі. Скористайся   добіркою корисних сайтів і спільнот у соцмережах для перегляду англомовних фільмів, серіалів та просто цікавих відеозаписів, аби негайно почати improve your English skills, пише Студвей!

Чим корисні відео?

  • Отримуєш задоволення від навчання. Можеш і далі дивитись улюблені серіали чи фільми, але тепер – з реальною користю.
  • Першим побачиш нові серії улюбленого серіалу – не доведеться чекати, доки їх перекладуть.
  • Вчишся сприймати англійську на слух. Тут субтитри особливо корисні – знаєш, як розбивати речення на фрази, можеш виокремлювати слова.
  • Чуєш справжній голос улюбленого героя, а не його «дублера» з іншої країни.
  • Збільшуєш словниковий запас, опановуєш сленг. Значення багатьох слів підкаже контекст, а розмовна мова дозволить вижити серед справжніх її носіїв.
  • Якщо у тебе хороша зорова пам’ять, субтитри допоможуть навчитися писати слова і розуміти закономірності їх вимови.

Канали YouTube

British Council: Learn English Kids

Нехай тебе не лякає позначка «Діти» в заголовку! Веселі пісеньки та мультфільми англійською і серед дорослих користуються попитом, бо мелодії і ритми створюють міцні асоціації, допомагають швидко запам’ятати фрази і слова.

Jennifer ESL

Ресурс налічує більше 200 відеозаписів на різні теми для різних рівнів володіння англійською. Записи короткі, основний акцент викладача Дженіфер – на вимову.

Learn English through news

Його основний керунок – новини та інтерв’ю. Від А до Я розмову супроводжуватимуть субтитри, аби ти не пропустив важливої інформації.

Linguaspectrum Interesting English

Особливість цього каналу в тому, що тут поповниш словниковий запас із вузьких тем: аеропорт, комахи чи, наприклад, музичні інструменти. Крім субтитрів, більшість відео доповнені транскрипціями усіх слів і фраз, які чуєш.

Real English

Особливо корисним буде для початківців. Усі відео мають два варіанти: один – з субтитрами, інший – без, а також вправи на перевірку – чи зрозумів ти почуте. Вони показують реальних людей і ситуації, тож почуєш живу мову.

Speak English with Misterduncan

Один з найпопулярніших каналів для вивчення англійської. Містердункан докладає максимум зусиль, аби відео були ефективними, веселими і корисними. Уроки стосуються різних тем. Переглядаючи їх, легко запам’ятати не лише нові слова, а й граматику.

VOA Learning English

Надзвичайно цікавий канал із родзинкою. Він пропонує інформаційні повідомлення, які диктори читають повільніше, аніж зазвичай, аби особа під час перегляду могла чітко почути слово і побачити артикуляцію. Має багато плейлистів на різну тематику, а також відео-уроки з граматики.

 

Інші Інтернет-ресурси

Є багато інших корисних сайтів, які пропонують не лише відеозаписи різної тематики, а й фільми, серіали чи навіть кліпи, доповнені субтитрами.

Вaihou

Цей сайт цікавий тим, що увесь текст з відео подається окремо під самим записом.

Еnglishcentral

Ідеальний ресурс для покращення вимови. Маєш змогу себе записати, а потім отримати фідбек із пропозиціями та зауваженнями.

English films online

Сайт пропонує великий вибір серіалів і фільмів з кількома варіантами якості.

Еnglishonlinefree

Цікаво, що тут є відео англійською з російськими субтитрами, кліпи, а також багато іншої корисної інформації, що допоможе швидко вивчити іноземну.

Нamatata

Російськомовний онлайн-програвач. Його особливість у тому, що одного кліка мишкою достатньо, аби побачити переклад невідомого слова чи виразу. Сервіс пропонує кінострічки, серіали, а також інші відео на різні теми. Якщо не знайшли бажаного запису – є функція відшукати його в Інтернеті, відкрити через цей програвач та завантаживши субтитри.

Gold English

Твоїй увазі представлені не лише фільми, серіали та мультики, а й караоке англійською!

Losmovies

Супроводжуються субтитрами лише фільми. Знайдеш кінострічки як минулого століття, так і ті, що ось-ось побачили світ.

nr_center

Так називається спільнота в Instagram. 15-секундні уривки з фільмів, присвячені певній фразі або слову, демонструють їх вживання у конкретній ситуації.

Оroro.tv

Тут знайдеш багато хороших художніх і документальних фільмів, серіалів та навіть лекцій TED мовою оригіналу! Крім цього, у субтитри вбудований перекладач, тож із розумінням слів проблем не виникне. Особливість сайту в тому, що існує ліміт на перегляд відео – не більше двох записів на день.

Speechyard

Під час перегляду можна натиснути на невідоме слово чи цілу фразу й одразу побачити переклад. Також є функція створення власної бібліотеки і особистого словника з виразами. Крім цього, на сайті є вправи для покращення вимови, перевірки граматики і навичок письма.

Тolearnenglish

Відеозаписи оновлюються щотижня. Можеш обрати будь-яку тему, що тебе цікавить, і отримувати задоволення від перегляду.

ОНОВЛЕНО

Netflix

Перший місяць користування – безкоштовний. Далі ціна залежить від пакету (від 8 до 12 євро за місяць). Спробуй, щоб відчути усі переваги.

Ex-fs

Тут можна дивитися найсвіжіші серіали та фільми мовою оригіналу. Частина відео має субтитри.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР